Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

Іноді слова потужніші ніж кулі. Для того, щоб зробити свій внесок допомоги військовим АТО, НСПУ створює ініціативу проведення благодійних літературних лекцій. Всі зібрані кошти будуть перераховані у фонд "Повернись живим", що вже більше трьох років успішно займається закупівлею нічної оптики для бійців АТО.

20 липня буде проведено перші майстер-класи. До Будинку письменників запрошено провідних спеціалістів, які розкажуть про основи написання якісних творів та віршів, як створити сюжет, композицію, героїв, а також де збирати матеріал та брати натхнення.

Лектори: Володимир Цибулько, Кирило Стеценко та Богдан Жолдак

Володимир Цибулько — український поет, перекладач, есеїст та політичний діяч. Автор низки поетичних збірок, президент Асоціації «Нова література».  Володимир Цибулько не на словах знає, що потрібно молодому авторові, аби видати власну книгу. Цього року він був головою журі літературно-мистецького конкурсу НСПУ «Гранослов». 

Кирило Стеценко - український скрипаль, композитор, культуролог, музичний і телевізійний продюсер, педагог і громадський діяч. Заслужений артист України, лауреат всеукраїнських та всесоюзних конкурсів скрипалів, доцент, завідувач кафедри шоу-бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв. Кирило Стеценко був лауреатом всесоюзного конкурсу, працював у Рівненській філармонії, а з другої половини 1980-х — коментатор телебачення. На початку 1990-х Кирило Стеценко опікувався дубненською хард-роковою командою «Еней» — двократним дипломантом «Червоної рути» та засновником власного рок-фестивалю «Тарас Бульба». На його рахунку понад три тисячі сольних концертів в Україні та за кордоном. 

Богдан Жолдак - майстер сценарної майстерності. Працює на кіностудії «Рось» при АТ "Компанія «Рось», викладає сценарну майстерність на кінофакультеті Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого. 
Був ведучим кількох телевізійних програм на УТ-1 та каналі «1+1» і щотижневої радіопередачі на першому каналі Національного радіо. Автор сценаріїв багатьох фільмів.

Мінімальний благодійний внесок від 20 гривень.

 Місце проведення: Будинок письменників, вул. Банкова, 2 (2-й поверх)

Коли: 20 липня, четвер. З  17.00 до 20.00 (три лекції з короткими перервами)

Окрім літературної лекції Ви зможете відвідати благодійну книжкову ярмарку - придбати книги провідних авторів за символічну ціну. Можете принести та передати на ярмарку свою книгу.  Всі зібрані кошти будуть перераховані у фонд "Повернись живим", який вже більше трьох років займається закупівлею нічної оптики для бійців АТО.

Додаткова інформація: Анна Дрофа
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел. 0 (44) 253 45 86

 

Прес-центр НСПУ

   
© nspu.com.ua