Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

24-25 серпня в Бучі під Києвом за ініціативою Бучанської міськради, а також Національної спілки письменників України у Центральному міському парку відбудеться ІІІ фестиваль «Книжкова Буча».

У рамках фестивалю заплановано проведення «круглих столів», презентацій, автограф-сесій, зустрічей з відомими письменниками, благодійні акції «Буча – дітям Сходу» і «Книжкова толока». Втретє відбудеться нагородження премією імені Леоніда Череватенка ? поета і кіносценариста, Шевченківського лауреата, який проживав у Бучі.

Умови участі – безкоштовні. Оргкомітет надає торговельний намет, столи та стільці. Заявки на участь надсилайте за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по тел. 093 939 16 88 (Куліда С.В.). 

Увага: у зв’язку з проведенням 24 серпня параду на честь Дня Незалежності, вулицю Банкову буде перекрито, тому місце від’їзду письменників та видавців на фестиваль змінюється. Автобус чекатиме усіх охочих біля пам’ятника танкістам на Брест-Литовському проспекті (ст.м. «Шулявська»).

 

   
© nspu.com.ua