Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заквітчаний весняний «Творчий ковчег» чекатиме своїх гостей на причалі 16 березня. Відплиття у світ мистецтва – рівно о 14.00! Для глядачів традиційно лунатимуть поезії та музика учасників. Після основної програми всі бажаючі зможуть виступити на вільному мікрофоні, де немає жодних обмежень, крім одного — на політичні теми. Але і після цього плавання не завершиться — на учасників та гостей очікує чаювання, де можна продовжити творче спілкування.

В основній програмі ви познайомитеся з музичною творчістю авторів-виконавців Євгена Хохлова, Стаса Прудкого, Андрія Маврика (Івано-Франківськ), Іллі Рибалка (проект «М!Практика»).

Відбудуться презентації нових книг молодих поетів. Ірина Сажинська (Запоріжжя) читатиме вірші з нової збірки "Голубина пошта". Олександр Шумілін презентує книгу "Просте/складне", а Кот Єльпітіфор познайомить вас із творами зі свіжої книги "Кричи".

Поетка Марґо Ґейко не лише читатиме вірші, а і презентує свою першу пісню. Її виконуватиме автор музичної частини, заслужений діяч мистецтв України Микола Лисенко.

Також ми почуємо поезії Тетяни Птахи, Марини Дубовик та Марини Правоторової, яка приїде заради участі у проекті аж із міста Сіверодонецьк Луганської області.

"Творчий ковчег" запрошує всіх долучитися до мистецького святкування весни!

Місце проведення:Інтернет-центр Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, м. Київ, вул Тургенєвська 83/85
Час: 16 березня о 14.00
Вхід вільний для всіх!

 

Куратор - Богдана Гайворонська, секретар

Кабінету молодого автора НСПУ

 

   
© nspu.com.ua