Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

І. Усі журі літературних премій організовують свою роботу, розглядають подання і присуджують премії у встановлені терміни та відповідно до цього Положення і чинних Положень про кожну відповідну літературну премію.

2. Положення про кожну літературну премію затверджується секретаріатом НСПУ і оновлюється або перезатверджується кожних три роки.

3. Члени журі, які не читають книги усіх претендентів і не беруть участі в голосуванні, автоматично виводяться зі складу журі.

4. Відсутні з поважних причин члени журі складають звіт про свою роботу, у якому коротко, двома-трьома абзацами, аналізують і оцінюють кожну із книг поданих на присудження відповідної премії, обґрунтовують свою думку щодо відзначення тієї чи іншої книги. Оцінюються літературна і художня якість книг, які подані на розгляд журі.

 

 5. Рішення журі вважається дійсним за умови наявності голосів понад половини членів журі та відповідних звітів відсутніх з поважних причин. 

 

6. Кожних три роки проводиться часткова ротація членів журі літературних

премій.

 

7. Кожних три роки може переглядатися номінальна сума винагороди та кількість номінацій кожної літературної премії.

 

8 Відповідно до результатів голосування кожна премія може розподілятися між декількома претендентами-переможцями або колективами авторів. 

 

9. Рішення журі розглядається на секретаріаті НСПУ і після його затвердження публікується у пресі. 

 

   
© nspu.com.ua