Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про літературний конкурс на кращі пісенні тексти з військово-патріотичної тематики 

 

1. Національна Спілка письменників України оголошує Конкурс на створення сучасних текстів стройових пісень, а також високохудожніх текстів пісень на військо-патріотичну тематику. До участі в конкурсі запрошуються члени НСПУ, а також талановита молодь та усі бажаючі. Конкурс засновано з метою участі письменників у створюванні позитивного іміджу Збройних Сил України, розширенні пісенного репертуару   військово-музичних творчих колективів та підрозділів Збройних Сил України, якісному культурологічному забезпеченні військ, які виконують завдання в районах проведення антитерористичної операції та в пунктах постійної дислокації. 

Відзнаки літературного конкурсу присуджуються щорічно за кращі тексти пісень, у яких утверджуються ідеали гуманізму, героїзму, патріотизму та військового обов’язку щодо захисту нашої держави. 

2. Відзнаки – три(перша, друга, третя).  На конкурс можуть бути висунуті лише завершені твори, які не публікувалися або були опубліковані лише в газетах, журналах та інтернеті.  

      3. Пропозиції щодо висунення творів на конкурс подають автори пісенних текстів.      

Для участі у конкурсі пропозиції надсилаються до Національної Спілки письменників України до 1 жовтня  поточного року. Результати конкурсу оприлюднюються до Дня захисника України – 14 жовтня поточного року.

4. Особи, які перемогли в конкурсі нагороджуються дипломом та цінним подарунком.

У листі-поданні на конкурс на адресу НСПУ  зазначається прізвище, ім’я, по батькові, назва твору (творів), час написання тексту, поштова та електронна адреси конкурсанта і номер мобільного телефону. 

 

Всі матеріали на конкурс надсилаються за адресою: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

або 01601, м. Київ, вул. Банкова, 2, Національна спілка письменників України /на Конкурс військово-патріотичної пісні/ 

 Питання за тел. 044-253-52-01; 096-270-44-85 (Олександр Гордон).

 

   
© nspu.com.ua