Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

   

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

 

17 листопада цього року відбувся перший конкурсний тур серед літературно-мистецьких творів, висунутих на здобуття Національної премії 2018 року.

За результатами відкритого голосування членами Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка до другого конкурсного туру допущені твори і роботи таких авторів:

У номінації «Література, публіцистика, журналістика»: Емма Андієвська (книги «Міста-валети», «Бездзигарний час», «Шухлядні краєвиди», «Маратонський біг» і «Щодення: перископи»), Юлія Бережко-Камінська (книга «Пошепки і вголос»), Брати Капранови (книга «Забудь-річка»), Іван Корсак (книги «Борозна у чужому полі», «Вибух у пустелі», «На розстанях долі»), Сергій Плохій (книга «Брама Європи»), Володимир Рафєєнко (книга «Довгі часи»), Василь Рябий (книга «Сологолос»), Ольга Слоньовська (книга «Упольоване покоління»), Оксана Смола (книга «Вітрильник у Божих долонях»), Сергій Татчин (книга «Пташка»), Галина Тарасюк (книга «Зоре моя вечірняя, або Пророк і Марія»), Віктор Терен (книга «Жити»), Антонія Цвід (книги «Возлюбленик муз і грацій», «І темнії ночі, і ласки дівочі» та «Як русалки місяць ловлять»), Іван Чумак (книга «Історія самобутності, або Народ безсмертний»), Петро Шкраб’юк (книга «Над простором і часом»).

У номінації «Музичне мистецтво»: Микола Балема, Богдан Балема (музично-драматичне дійство за творами Т.Г.Шевченка «Пророк»), Лідія Шутко, Олександр Козаренко (концертна програма «Українська скрипкова соната», «Sonata quasi una Fantasia»), Оксана Линів (концертні програми 2014-2017 років), Володимир Павліковський, Олена Кулик, Любомир Матейко (вокально-оркестрова партита-дума «Дніпрова сага»), Вікторія Польова (хорова симфонія на канонічні тексти «Світлі піснеспіви» у 15-ти частинах для солістів та мішаного хору а сарреllа), Павло Тютюнник (цикл пісень «Зачарована Квітко Моя!..»), Володимир Шейко (концертні програми 2012-2017 років, цикл аудіо записів творів українських композиторів до Фонду Українського радіо).

У номінації «Візуальні мистецтва»: Софія Атлантова, Олександр Клименко («ІЛОВАЙСЬКИЙ ДЕІСИС»: цикл робіт проекту «Ікони на ящиках з-під набоїв»), Микола Білик (пам’ятник гетьману України Івану Мазепі, цикл скульптурних робіт «Любов земна»), Віктор Липовка, Олександра Рубан (пам’ятник Олені Телізі), Павло Маков (проект «Paradiso Perduto»), Андрій Ментух (твори «Людина в образах – 1», «Людина в образах – 2», «Людина в образах – 3»), Володимир Слєпченко (мистецький соціально-патріотичний проект «Обрані часом»), Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук (добірка монет «200-річчю від дня народження Тараса Шевченка», «Євромайдан. Революція гідності. Небесна сотня», «25-річчю Незалежності України»), Євген Тітаренко, Наталія Хазан, Дмитро Іванов, Андрій Курляк, Костянтин Кнюпа (панорамний фільм «Дніпро ‑ форпост України»).

У номінації «Кіномистецтво»Володимир Тихий (цикл історико-документальних фільмів, присвячених Революції Гідності), Тарас Томенко (документальний фільм «Будинок «Слово»).

У номінації «Театральне мистецтво»Василь Голуб (моновистава «В степу безкраїм за Уралом»).

Другий конкурсний тур серед літературно-мистецьких творів, номінованих на Національну премію 2018 року, заплановано провести у третій декаді грудня поточного року.

   
© nspu.com.ua