Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Стартує Всеукраїнський літературний проект «Сад у сучасній українській поезії», до участі в якому запрошують поетів, які у своїх творах торкаються теми саду. Результатом проекту стане вихід колективної книги та заснування плодового саду в Ірпені на території Будинку творчості письменника "Ірпінь" Національної спілки письменників України.

— Хто лише не писав про сад! І Григорій Сковорода, і Тарас Шевченка, і Максим Рильський, і Володимир Сосюра... Мабуть, легше перелічити тих, хто про сад не писав — ця тема наскрізно проходить у творчості багатьох українських поетів,- розповідає один з ініціаторів проекту академік Петро Вольвач. — Його символіка настільки потужна, глибинна і характерна для нашого народу, що й по сьогодні літератори повертаються до неї, і цей урожай ще щедріший, соковитіший, ароматніший. Поки невпинні селекціонери працюють над виведенням нових сортів яблук, груш, слив, вишень, поети відточують своє Слово, щоб воно прижилось у Нев’янучому Саду української літератури, радувало й насичувало кожного, хто вирішив знайти прихисток у тіні цього Саду.

Якщо ви – один із таких поетів – запрошуємо до співпраці, як і фотохудожників, чиї світлини можуть стати ілюстраціями книги

Співзасновником «Саду...» стала поетеса, член Національної спілки письменників України, лауреат Всеукраїнської премії ім. Г. Тютюнника, номінантка Національної премії ім. Т. Шевченка, журналіст Юлія Бережко-Камінська.

Твори (+ коротку біографію і якісне фото), автори зможуть надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із позначкою «Для Саду» до 1 лютого 2019 року. Кількість творів не обмежується.

До збірки увійдуть лише найкращі вірші.

theirpin.city

 

 

   
© nspu.com.ua