Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   
   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Поки триває реєстрація учасників на Літературно-бардівський фестиваль "Ірпінський Парнас", що відбудеться в БТП "Ірпінь" та Парку письменників 27-28 липня 2019 року, ми будемо знайомити вас з членами журі поетичного конкурсу.

Цього року в складі суддівського корпусу "Ірпінського Парнасу" оцінюватиме поетичні доробки учасників Андрій Борисович Грязов - український поет, лікар, видавець та культуртрегер. Член Національної спілки письменників України, організатор Міжнародного фестивалю "Каштановий дім", головний редактор літературного альманаху «Каштановий Дім», засновник Премії імені Андрія і Арсенія Тарковських в галузі поезії та кінематографу, засновник театру «ПоэТ». Член Міжнародного ПЕН-клубу.  

Андрій Борисович активно і плідно займається не лише літературною творчістю. У 1985 році він закінчив Національний медичний університет імені А. А. Богомольця та був направлений у Київський інститут нейрохірургії. З 1996 до 2003 рік завідував Відділенням магнітно-резонансної томографії в лікарні швидкої медичної допомоги. З 2003 року працює в Інституті нейрохірургії імені А. П. Ромоданова. З 2010 року - завідує віддіденням радіонейрохірургії. Доктор медичних наук, один із засновників магнітно-резонансної томографії і радіонейрохірургії в Україні. 

Андрій Грязов також лауреат багатьох премій, в тому числі Премії імені Ю.Долгорукого (за книгу віршів «Джаз», 2005 р.), премії Національної спілки письменників України імені Н.Ушакова (за книгу «Точка слуха», 2009 р.) премії імені. А. С. Грибоєдова (2010 р.), премії газети «Поетоград» (2012 р), премії «Петрополь» (2014 р.) та премії імені Л. Н. Вишеславського (2015 р.) 

 

Має публікації в періодичних виданнях України, США, Німеччини, Ізраїлю та Росії. Вірші перекладені українською, англійською, французькою, німецької мовами.

 

Оргкомітет "Ірпінського Парнасу"

Детально про фестиваль: https://www.facebook.com/groups/148567155701043/about/

   
© nspu.com.ua