Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   
   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Продовжуємо знайомство з членами суддівського корпусу лфтературно-бардівського фестивалю "Ірпінський Парнас", що відбудеться 27-27 липня в БТП "Ірпінь" та Парку письменників в Ірпені. Музчиний конкурс в складі журі оцінюватиме Сергій Льовін.

Сергій Льовін. Автор і виконавець власних пісень, лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів поезії, авторської та естрадної (в складі ВІА "Балада" 1976 - 1980) пісні, член оргкомітетів, журі фестивалів поезії та АП "Острів", "Золоті акорди", "Вірші і пісні, і КІНО ... ", КНУ ім. Тараса Шевченка, (м. Київ),"Акорд" (м. Ізмаїл), «Ірпінський Парнас» (м. Ірпінь) та ін.

Записав 4 студійних ("Міражі", "По струні - до серця", "Дозвольте на Вас надивитися", "Життя витоки") і 4 нестудійних альбоми ("Наш шлях", "Дорисуй літо", "За чаркою чаю", "Очікування змін").

Автор 2 книг віршів і пісень ("Запалити світанок", "Знайти себе"), гімнів Військової розвідки України, ВІКНУ, Відкритого конкурсу регіональних ТРК "Україна єдина", (Одеса), місту Ізмаїлу. З 2006 по 2014 роки був шеф-редактором газети ВІКНУ "Універсант", де публікував більше 100 своїх статей, в яких висвітлював життєдіяльність Військового інституту. Крім цього, його статті та вірші видавалися у багатьох поетичних збірках, журналах та газетах. Полковник ВСУ.

 

 

Оргкомітет "Ірпінського Парнасу"

Детально про фестиваль: https://www.facebook.com/groups/148567155701043/about/

 

   
© nspu.com.ua