Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

   

 

З 11 по 12 травня у Борисполі відбувся Третій міжнародний фестиваль ронделя «На берегах Альти». Захід проводиться за ініціативи голови Асоціації поетів-ронделістів України Боровка М.М. та підтримки Бориспільської міської ради проводиться щороку у травні.

 

О четвертій ранку в рубіжненському пологовому будинку з’явився на світ хлопчик Роман Михайлов. Довгоочікуваний синочок вагою 2 кілограми 970 грамів уже вдень отримав перше в житті вбрання від громадської організації «Жінки Луганщини» — крихітну вишиту сорочку. Як і ще троє дівчаток та хлопчик, котрим пощастило народитися в День вишиванки. Зростати й жити цим діткам вже «В сім’ї вольній, новій».

В Будинку письменників відбувся 15-й урок-реквієм пам’яті потерпілих від катастрофи ЧАЕС 26 квітня 1986 року «За Україну молюсь». Ще у 2002 році урок започаткували лауреат державної премії ім. Т. Шевченка Дмитро Білоус та Валентина Козак.

За участі Любові Голоти, Михайла Пасічника, Галини Тарасюк, Михайла Шевченка в Будинку письменників зібралася частина письменницької спільноти, які 40 років тому поповнили лави Спілки. 

Затверджено рішення журі «Благовіст».

   
© nspu.com.ua