Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

   

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

1-2 березня відбулося засідання Приймальної комісії НСПУ на чолі з П. Засенком.

Загалом було розглянуто 74 справи, 41 письменника рекомендовано до прийому в Спілку.  П. Засенко наголосив, що роботі Приймальної комісії неабияк перешкоджає те, що багато робіт подається не за Статутом НСПУ. Мається на увазі жанрове різноманіття, яке не відповідає вимогам (дисертації, фоторепортажі, посібники, путівники).

Секретар НСПУ Богдана Гайворонська відзначила, що обласним організаціям потрібно передавати справи відразу після обласних засідань Приймальної комісії. Оскільки наплив робіт в останні терміни ускладнює роботу. Всі книги, які були передані на Приймальну комісію незабаром будуть роздані у бібліотеки, тому кандидатам, які хотіли б забрати свої книги, необхідно звернутися до Богдани Гайворонської. 

 

Вінницька область

1. Барбак Оксана Петрівна

2. Крижанівський Микола Миколайович 

3. Плясовиця Юрій Олексійович 

 

Волинська область

4. Шмигін Микола Миколайович

 

Дніпропетровська область

5. Доленник Інна Олександрівна

 

Житомирська область

6. Крикливець Людмила Сергіївна

7. Соболевська Світлана Олександрівна

 

Запорізька область

8. Ліщук Ольга Миколаївна 

9. Медко Олександр Олексійович

10. Стадніченко Ольга Олександрівна 

 

Івано-Франківська область

11. Близнюк Микола Іванович

12. Данилюк Наталія Василівна 

13. Савчин Ярослав Дмитрович

14. П’янкова Тетяна Леонідівна 

 

Київська область

15. Кириченко Андрій Степанович

16. Куліда Сергій Володимирович

 

 

м. Київ

17. Буйських Сергій Борисович

18. Гурбанська Антоніна Іванівна

19. Демченко Валерій Федорович

20. Демиденко Андрій Петрович

21. Мацелюх Богдан Павлович

22. Недін Лариса Миколаївна

23. Танський Георгій Володимирович

24. Самолевська Ольга  Юзефівна 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Кіровоградська область

25. Бідненко Наталія Іванівна 

26. Кондратенко-Процун Валентина Фоківна

 

Львівська область

27. Британ Богдан Йосипович 

 

Одеська область

 

28. Деревенча Матвій Юхимович

29. Заславська Євгенія Львівна

30. Кулаковський Леонід Францович

31. Мамонтенко Анастасія Олександрівна

 

Полтавська область

32. Гурба Ольга Василівна

33. Пустовгар Галина Григорівна

 

Тернопільська область

34. Атаманчук Ольга Іванівна

35. Паронова Віра Іванівна

36. Савчук Василь Дмитрович

 

Харківська область

37. Почепцов Євген Валентинович

38. Логвиненко Леонід Андрійович

 

Херсонська область

39. Чернишенко Наталія Іванівна

 

Черкаська область 

40. Скорина Віктор Григорович

 

Чернівецька область

41. Джуран Василь Тодорович

 

 

Неприйняті:

 

Вінницька область

1. Борозєнцев Леонід Леонідович 

2. Сенченко Андрій Вікторович 

3. Цимбал Віктор Олексійович 

4. Травнева (Єлісєєва) Світлана Миколаївна

 

Волинська область

5. Максимчук Наталія Євгеніївна 

 

Дніпропетровська область

6. Шведун Станіслав Іванович

 

Донецька область

7. Федоров Віктор Олександрович

 

Житомирська область

8. Марищенко Ярослав Семенович 

 

Закарпатська область

9. Драгун Юлія Юріївна 

 

Запорізька область

10. Северинюк Валентин Матвійович 

 

м. Київ

11. Винарський Валерій Абрамович 

12. Марченко Іван Васильович

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Кіровоградська область

13. ДжусМарина Дмитрівна

14. Ніколаєвська Людмила Павлівна 

15. Чанін Сергій Васильович 

 

Львівська область 

16. Йолтуховська-Скоропис Лідія Михайлівна 

17. Мельничук Ірина Дмитрівна

18. Пилип’юк Василь Васильович

19. Рум’янцева (Лісовецька-Пановик) Галина Зенонівна

 

Миколаївська область 

20. Зав’ялова Інесса Андріївна

21. Кріхелі Ангеліна В’ячеславівна

 

Одеська область

22. Матвієнко Людмила Валентинівна

23. Мефодовський Сергій Іванович

 

Полтавська область

24. Панченко Олександр Іванович

 

Тернопільська область

25. Гуменюк Марія Володимирівна 

26. Любарська Леся Михайлівна

 

Харківська область

27. Підкопай Олександр Миколайович

 

Херсонська область

28. Гайдамака Василь Васильович

29. Степаненко Людмила Василівна

30. Трохимчук Світлана Євгеніївна

 

Черкаська область 

31. Чупак Таміла Петрівна

 

Чернівецька область

32. Брозинський Михайло Федорович

 

   
© nspu.com.ua