Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

За участі Любові Голоти, Михайла Пасічника, Галини Тарасюк, Михайла Шевченка в Будинку письменників зібралася частина письменницької спільноти, які 40 років тому поповнили лави Спілки. 

«Я не буду розмежовувати шістдесятників і сімдесятників. Окремо їх не було. А було різне життя у суспільстві в різні часи. Письменник як рупор часу», - сказав Михайло Шевченко. 

Про місце письменника у тодішньому і сучасному суспільстві, нові виклики часу та творчість давні колеги говорили увесь вечір.  Зі святом ювілярів привітав і голова Спілки Михайло Сидоржевський. 

«Сорок років назад була інша Спілка. Але традиції залишилися, імена залишилися. Зараз ми маємо інший час, іншу країну й зовсім інше ставлення до Спілки, - зазначив очільник  НСПУ. - У вас є своєрідне братство. І я по-доброму заздрю, що Ви зібралися гуртом, щоб відзначити спільне свято. Молодші покоління повинні наслідувати ваш досвід». 

У теплій атмосфері сімдесятники згадували, як опинилися в стінах письменницької спільноти, про наставників та перші літературні кроки. 

«Трибуна у цій залі спонукає до спогадів. Коли я вперше стала за неї, зал здався безкінечним. Тоді я подумала, що тут сидить ледве не вся Спілка письменників. У перших рядах сиділи Григір Тютюнник, Віктор Близнець, Тамара Коломієць, Микола Бажан, всі найкращі  критики і письменники. Вони були прихильними до нас.  Це родичанське почуття зв’язало наш гурт», - розповіла Любов Голота. 

Ювілейна зустріч перейшла зі спогадів до поетичної ноти. 

Анна Дрофа

Прес-секретар НСПУ

   
© nspu.com.ua