Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

"Маю честь бути Українцем" - під таким гаслом у вівторок, 28 травня, відбулась зустріч Сергія Мартинюка з прозаїками в Будинку письменників НСПУ. 

За словами пана Мартинюка, презентація пройшла дуже достойно. Письменник відповідав на запитання колег, дискутували про прозу і публіцистику, відсутність редакторів, справжню літературу, письменництво.

 

Василь Трубай зачитав оповідання "Велич оріянського степу" і побажав письменнику успіхів - писати надалі, брати участь в засіданнях прозаіків.

Полковник Кривобок В.І.: "Сергій Мартинюк мій друг. Його книжки читаються легко. Чим мені імпонує? Він справжній і він "не малюється". Він такий є".

Сергій Замелюхін: "У нього оригінальний хід думок в композиційній побудові і архитектурній специфіці творів. Вважаю, це щось нове в літературі. Це на зацікавлення занадто примхливого читача".

Підбив підсумок П. Засенко: "Література - це сенс життя. Письменник має вчитися все життя, вдосконалюватися і продовжувати писати. У Мартинюка є головне - це бажання і міцний стрижень Українця. Тож побажаємо йому творчих успіхів і тримати марку".

Наприкінці дійшли висновку: "Нас можна завоювати, але підкорити - ніколи".

 

 

 

   
© nspu.com.ua