Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

23 серпня під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося засідання Секретаріату Національної спілки письменників України, на якому обговорювалися важливі питання життєдіяльності Спілки.

Голова НСПУ доповів про становище в НСПУ. Він повідомив про відмову в перереєстрації Статуту Спілки, яка надійшла з Міністерства юстиції. М.Сидоржевський зазначив, що під час зустрічі з керівництвом відповідного департаменту Мін’юсту йому було повідомлено про наявність заяв, підписаних кількома членами НСПУ з категоричною вимогою не визнавати легітимність позачергового з’їзду, а також відмовити у перереєстрації Статуту. Хоча насправді причини відмови не є суттєвими, проте, зважаючи на посилену увагу до НСПУ на тлі брудної кампанії з її дискредитації, розв’язаної в ЗМІ зацікавленими особами як з числа окремих членів НСПУ, так і з боку зовнішніх сил, у Мін’юсті було ухвалено рішення відмовити в перереєстрації Статуту Спілки. М.Сидоржевський наголосив на тому, що кампанія з дискредитації Спілки, яка триває понад півтора року, зумовлена зовнішнім політичним замовленням, спрямованим на отримання контролю над Спілкою і її майном. 

За словами  голови НСПУ, у цьому контексті слід розглядати і податковий борг розміром майже у два мільйони гривень, який виник після встановлення Київрадою кабального земельного податку (157 тис. грн. на місяць) за користування землею на Банковій, 2. У разі несплати цих грошей Спілка через суди, ініційовані податківцями, може втратити майнові об’єкти, внесені в податкову заставу: Будинок письменників у Києві, Будинок письменників у Харкові і Одеський будинок творчості письменників.

Для обговорення цих надзвичайно важливих питань ухвалено 7 вересня скликати Правління НСПУ. 

На засіданні Секретаріату заступник голови НСПУ О.Гордон доповів про підготовку довідника НСПУ, а також розглянуто низку інших питань.

Прес-служба НСПУ

 

   
© nspu.com.ua