Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

1.Літературною премією ірпінського міського голови за кращий твір про Приірпіння відзначаються письменники, які подали на конкурс рукописи книг або видані книги творів про місто Ірпінь і приірпінський край.

2.Премія «Ірпінський літературний Олімп» присуджується щороку у травні за нові кращі високоестетичні поетичні, прозові твори, або літературознавчі чи краєзнавчі твори, що якнайповніше висвітлюють літературну історію та творчість письменників Приірпіння.

3. Премія конкурсу «Ірпінський літературний Олімп» присуджується щорічно в таких номінаціях: гран-прі, за кращі поетичні твори, за кращі прозові твори, за кращі краєзнавчі і літературознавчі твори. На здобуття премії до 10 травня 2018 року подаються лише рукописи завершених книг або видання, опубліковані протягом останніх двох років.

4.Сума преміального фонду оновлюється  щороку. У номінаціях «поезія», «проза», «літературознавство і краєзнавство» встановлено по дві премії – за перше і друге місце.  Якщо у якійсь номінації журі не знайде творів, достойних першого чи другого місця, то журі приймає рішення про додаткове відзначення (додатковою першою чи другою премією в якійсь іншій номінації чи номінаціях в межах відповідного загального преміального фонду) творів претендентів з інших номінацій, що подали рукописи. Журі також щороку може встановлювати спеціальні відзнаки і винагороди. 

5. Твори, висунуті на здобуття премії, подаються до журі разом з листом-клопотанням  Творчого об’єднання НСПУ чи заявою окремої особи, що їх висуває. У заяві (листі-клопотанні) зазначається прізвище, ім’я та по-батькові письменника, його електронна адреса і номери телефонів, назва твору (творів) і час написання. 

6. Премія не присуджується посмертно і колективам авторів.

7. Журі приймає до розгляду лише окремі книги авторів, видані впродовж останніх двох років, або ще не видані завершені рукописи з новими творами.

8.Завершені рукописи (разом з короткою біографічною довідкою та номером телефону автора) надсилаються в електронному вигляді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

9.Опубліковані книги разом з короткою біографічною довідкою (адресою та номером телефону автора) надсилаються на адресу: 01601, м. Київ, вул. Банкова, 2, Національна спілка письменників України, журі конкурсу «Ірпінський літературний Олімп» .

 

 

 Із запитаннями стосовно конкурсу звертатися за телефоном: (044) 253-52-01 або (093) 939-16-88; (096) 270-44-85.

 

   
© nspu.com.ua