Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

   

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На засіданні Правління, що відбулося 18 жовтня, були затверджені результати роботи Приймальної комісії від 4 і 5 жовтня 2018 року.

Цього разу на розгляд було поставлено 79 кандидатів, рекомендовано до вступу – 63, відхилено – 14 чоловік, 2 справи знято з розгляду.

Приймальною комісією було схвалено до вступу, а Правлінням підтримано кандидатури таких письменників:

1.     Андрушко Василь Іванович (Івано-Франківська область)

2.     Арсенова (Рафаілова) Анжела Арсенівна (Харківська область)

3.     Батьковська Ольга Василівна (Чернігівська область)

4.     Бех Лілія Петрівна (Житомирська область)

5.     Білінчук Богдан Михайлович (Львівська область)

6.     Бойко Надія Михайлівна (Львівська область)

7.     Бондаренко Валентина Дмитрівна (Київська міська організація)

8.     Бондаренко Лілія Петрівна (Миколаївська область)

9.     Варич Марина Валеріївна (Київська міська організація)

10. Вертипорох Василь Володимирович (Вінницька область)

11. Вовк Людмила Павлівна (Одеська область)

12. Гавришко-Бабічева Алла Геннадіївна (Вінницька область)

13. Гажала Леонід Йосипович (Київська обласна організація)

14. Гарачковська Оксана Олександрівна (Київська міська організація)

15. Гловацький Володимир Михайлович (Івано-Франківська область)

16. Григорчук Степан Павлович (Івано-Франківська область)

17. Гуменюк Ольга Миколаївна (Крим)

18. Демедюк Наталія Володимирівна (Рівненська область)

19. Демиденко Валерій Григорійович (Одеська область)

20. Дячишин Богдан Васильович (Львівська область)

21. Житня Людмила Миколаївна (Київська міська організація)

22. Іоніцой Євгенія Юріївна (Київська міська організація)

23. Каленіченко Катерина Петрівна (Дніпропетровська область)

24. Кльокта Тетяна Михайлівна (Полтавська область)

25. Ковальська Наталія Валеріївна (Донецька область)

26. Коломієць Лада Володимирівна (Київська міська організація)

27. Крупка Віктор Петрович (Вінницька область)

28. Кузьменко-Лісовенко Катерина Василівна (Київська міська організація)

29. Кукульняк Василь Дмитрович (Чернівецька область)

30. Кульчицький Віктор Францович (Львівська область)

31. Куманський Броніслав Петрович (Кіровоградська область)

32. Кухарчук Петро Михайлович (Житомирська область)

33. Лебеденко (Гузійова) Ніна Миколаївна  (Харківська область)

34. Мартинюк Сергій Якович (Київська обласна організація)

35. Матвієнко Людмила Валентинівна (Одеська область)

36. Матвійчук Юрій Леонідович (Рівненська область)

37. Матузок Любов Петрівна (Сумська область)

38. Орос Ярослав Миколайович (Київська міська організація)

39. Павленко Валентина Василівна (Вінницька область)

40. Пащенко Михайло Миколайович (Вінницька область)

41. Птащенко Олександр Олександрович (Одеська область)

42. Пуніна Ольга Василівна (Вінницька область)

43. Радзіховський Анатолій Павлович (Київська міська організація)

44. Рибчинський Олег Григорович (Львівська область)

45. Савчук Микола Миколайович  (Хмельницька область)

46. Садкова Ольга Іванівна (Харківська область)

47. Сай Лариса Іванівна (Рівненська область)

48. Салій Іван Миколайович (Київська міська організація)

49. Сердунич Любов Андріївна (Хмельницька область)

50. Сидоренко Тетяна Олексіївна (Чернігівська область)

51. Сінчук Олеся Володимирівна (Київська міська організація)

52. Соловей Олег Євгенович (Вінницька область)

53. Стадник Орест Едуардович (Київська міська організація)

54. Степаненко Людмила Василівна (Херсонська область)

55. Таран Галина Павлівна (Харківська область)

56. Тибель Василь Васильович (Рівненська область)

57. Тищенко Зоя Василівна (Вінницька область)

58. Фастівець Григорій Федорович (Сумська область)

59. Хмелевський Юрій Миколайович (Вінницька область)

60. Хмелівський Валерій Йосипович (Житомирська область)

61. Цай Любов Іванівна (Київська обласна організація)

62. Яніцька Неоніла Олександрівна (Хмельницька область)

63. Ясна (Носова) Людмила Миколаївна (Київська міська організація).

Прес-центр НСПУ

   
© nspu.com.ua