Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

 

   
   

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

21 і 22 лютого відбулися засідання Всеукраїнської приймальної комісії, на яких було розглянуто творчі доробки 82 кандидатів. Схвалені до вступу 55 кандидатів, відхилені – 26 кандидатів (три справи відкладені до виходу наступної книги), одна справа знята з розгляду через невідповідність контенту вимогам Статуту НСПУ (наукові праці не приймаються до розгляду, окрім літературознавчих та літературно-критичних).

Нагадуємо, що Всеукраїнська приймальна комісія тільки рекомендує кандидатів до вступу, після чого вони ще мають бути затвердженими на найближчому засіданні Правління НСПУ. Письменник вважається членом НСПУ тільки тоді, коли сплатить вступні внески у розмірі 700 грн. до бухгалтерії НСПУ (сюди включено перший річний внесок) та отримає членський квиток. У разі, коли кандидат протягом року після затвердження на Правлінні не сплачує вступний внесок і не отримує квитка зі своєї вини, він виключається з лав НСПУ без права повторного подання документів на розгляд.

Рекомендовані до вступу в НСПУ:

АР Крим

__

Вінницька область

1. Горлей Володимир Савович

2. Дмитренко Жанна Віталіївна

3. Кіссо Анна Іванівна

Волинська область

4. Форманюк Еліна Юріївна (за результатами наради молодих

літераторів)

Дніпропетровська область

5. Андрішко Олег Михайлович (за результатами наради молодих

літераторів)

Донецька область

Житомирська область

6. Жайворон Михайло Микитович

Закарпатська область

Запорізька область

7. Красносельська Олена Григорівна

8. Нікулочкіна Тетяна Василівна (Тетяна Осінь)

9. Ольшанська Олена Олексіївна

10. Сажинська Ірина Віталіївна

11. Северинюк Валентин Матвійович

12. Терлецький Валентин Миколайович

Івано-Франківська область

Київ

13. Біляй Оксана Анатоліївна (Соломія Зеленська)

14. Кузьменко Володимир Іванович

15. Павленко Вадим Юрійович

16. Семиряд Юлія Миколаївна (Юлія Матту)

17. Сипіта Олена Вікторівна (Олена Задорожна) (за результатами наради

молодих літераторів)

Київська область

Кіровоградська область

18. Баранова Олена Євгенівна (Елеонора Бельська)

19. Джус Марина Дмитрівна

Луганська область

Львівська область

20. Бігун Оксана Григорівна

21. Вакуленко Ольга Іванівна (Ольга Іванів-Вакуленко)

22. Герман Сергій Михайлович

23. Іванців Роман Семенович (Роман Квітневий)

24. Лотоцька Валентина Олександрівна

25. Ляхович Іларій Олексійович

26. Малик Оксана Степанівна (Оксана Смерека-Малик)

27. Рудик Микола Орестович (за результатами наради молодих

літераторів)

Миколаївська область

Одеська область

28. Василькова Інна Іванівна

29. Кривошапка Олександр Григорович

30. Макаров Олександр Володимирович

31. Надемлінський Олексій Юрійович

32. Работін Юрій Анатолійович

Полтавська область

Рівненська область

33. Карп’юк Анатолій Микитович

34. Костюк Олександр Степанович

35. Луцкова Світлана Сергіївна

36. Собецька Тетяна Дмитрівна

Сумська область

Тернопільська область

37. Домчук Павло Андрійович

38. Кашуба Микола Олексійович

39. Кміт Ольга Миколаївна (за результатами наради молодих літераторів)

40. Назарків Ганна Володимирівна

41. Старух Павло Володимирович (за результатами наради молодих

літераторів)

Харківська область

42. Боцман Ірина Володимирівна (Ірина Жарікова) (за результатами наради

молодих літераторів)

43. Єгоренкова Катерина Валеріївна

44. Ткачова Юлія Валеріївна

45. Щиголєва Світлана Олександрівна

Херсонська область

Хмельницька область

Черкаська область

46. Вівчарик Назарій Олександрович

47. Клименко Ганна Андріївна (Ганна Синьоок)

48. Чупак Таміла Петрівна

Чернівецька область

49. Вієре Анатоль Володимирович

50. Мельник Галина Терентіївна

Чернігівська область

51. Божок Віталій Миколайович (Віктор Божок)

52. Будлянський Микола Георгійович

53. Громова Валентина Олексіївна

Діаспора

54. Горбачек Мар’ян Володимирович (Польща)

55. Дараманчук Петро Якович (Канада)

 

Не рекомендовані до вступу в НСПУ (відхилені кандидатури):

Кандидат / Обласна організація

1. Александров Віталій Іванович / Черкаська

2. Бедусенко Сергій Валентинович / Київська міська

3. Веремій Анжела Анатоліївна / Вінницька

4. Власенко Богдан Володимирович  / Чернігівська

5. Гуменюк Марія Володимирівна / Тернопільська

6. Дідух Валерій Дмитрович / Тернопільська

7. Єлисєєва Світлана Миколаївна (Світлана Травнева) / Вінницька

8. Єльпітіфоров Євген Миколайович (Кот Єльпітіфор) / Київська обласна (до наступної книги)

9. Запорожченко Галина Михайлівна / Миколаївська

10. Іваненко Ганна Михайлівна (Анна Волошина) / Рівненська

11. Іщенко Олена Станіславівна Київська міська / (до наступної книги)

12. Кобзаренко Валентина Григорівна / Черкаська

13. Кольцова Надія Тимофіївна / Київська міська

14. Кравченко Катерина Олександрівна / Дніпровська

15. Лихова Людмила Ігорівна (Ліна Ланська) / Чернігівська

16. Мамчич Олена Борисівна / Чернігівська

17. Мацикур Володимир Федорович / Тернопіль

18. Микита Богдана Богданівна / Львівська (до наступної книги)

19. Морковська Віра Володимирівна (Віра Володіна) / Кіровоградська

20. Остапів Корнелія Богданівна / Закарпатська (до наступної книги)

21. Рудак Марія Андріївна / Житомирська

22. Ткачук-Гнатович Тамара Михайлівна (Тамара Гнатович)  /Тернопільська

23. Федіна Олена Володимирівна (Олена Ляшенко) / Дніпропетровська

24. Цимбал Віктор Олексійович / Вінниця

25. Чепелюк Олеся Дмитрівна / Закарпаття

26. Юсипович Мирон Іванович / Львівська

 

Богдана Гайворонська, секретар Приймальної комісії НСПУ

   
© nspu.com.ua