Директором Книжкової палати України призначили Ольгу Васьківську

0

Директором Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» призначили Ольгу Васьківську.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

«Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко підписав наказ про призначення Ольги Васьківської на посаду директора Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова», — ідеться у повідомленні.

«Наказ виданий на підставі протоколу виборчої комісії про результати голосування від 17.11.2025, заяви О. Л. Васьківської від 12.12.2025, результату спецперевірки та погодження кандидатури Київським міським Головою Віталієм Кличком», — зазначили у Держкомтелерадіо.

Читайте також: Уряд запровадив дворічний цикл підготовки підручників за кошти держбюджету

До виконання обов’язків нова очільниця державної наукової установи стала 3 березня 2026 року.

ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова» перебуває у сфері управління Держкомтелерадіо.

17 листопада 2025 року відбулися вибори директора наукової установи. У конкурсі перемогла заступниця директора Книжкової палати з наукової роботи, кандидатка наук із соціальних комунікацій Ольга Васьківська.

У Держкомтелерадіо зазначили, що конкурс на посаду директора проводився відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» і Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998.

Як повідомляв Укрінформ, Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення готує проєкт постанови, щоб закласти механізм для процедури вилучення з обігу видавничої продукції країни-агресора РФ.

Фото: Книжкова палата України

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я