Колектив літературно-меморіального музею І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького вітає письменників-земляків з присудженням обласної літературної премії імені Євгена Маланюка за 2024 рік.
Обласна літературна премія імені Євгена Маланюка заснована обласною радою у 2002 році.
Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори області за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства та перекладу, спрямовані на утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення й демократизацію суспільства.
У номінації «Поезія» за книгу «Степова Мадонна» лауреатом став Анатолій Каретний – поет, член Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України.
У номінації «Проза» за книгу «Шлях у безодню» лауреатом став Олег Бондар – прозаїк, журналіст.
У номінації «Літературознавство та публіцистика» за книгу «Віч-на-віч з генієм Тарас Шевченко: для школярів та студентів» лауреатом став Микола Славинський – поет, прозаїк, критик, член НСПУ.
Літературно- меморіальний музей І. Карпенка-Карого
Прокоментуєте?