У Вашингтоні урочисто відкрили відреставрований Меморіал Тарасові Шевченку

0

У Вашингтоні відбулася церемонія відкриття відреставрованого Меморіалу Тарасові Шевченку.

Як передає Укрінформ, про це повідомило посольство України у США на своїй сторінці у Фейсбуці.

У заході взяла участь посол України Ольга Стефанішина, яка разом із суперінтендантом парків Національної алеї Кевіном Ґріссом та помічником міністра у справах індіанців Вільямом Кірклендом перерізали стрічку.

Як зазначили в посольстві, меморіал Тараса Шевченка у Вашингтоні вже понад 60 років є важливим місцем зустрічей для української громади та друзів України у Сполучених Штатах.

У диппредставництві наголосили, що га тлі підготовки Вашингтона до відзначення 250-річчя незалежності США українська сторона високо цінує зусилля, здійснені в межах ініціативи адміністрації президента США Дональда Трампа «Зробимо Вашингтон безпечним і красивим» щодо відновлення та збереження цього об’єкта.

 

Фото: Embassy of Ukraine in the USA  / Фейсбук

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я