Анонсуємо новий поетичний проект «Нова доба: Поезія з фідбеком»

0

Приємно повідомляти хороші новини, а тому з радістю анонсуємо: Національним музеєм літератури України та Національною спілкою письменників України спільно започатковано поетичний проект «Нова доба: Поезія з фідбеком», і 23 лютого о 15:00 в приміщенні Національного музею літератури відбудеться перша поетична зустріч в рамках цього проекту.

Ми прагнули створити щось особливе, а тому запросили не просто чудових поетів. Нашим героям підкоряється слово, вони живуть у світі метафор і образів, а там не завжди буває спокійно та затишно. Поет має бути готовий до всього, а головне – до зустрічі з аудиторією, яка здатна не мовчати. Саме тому після назви «Нова доба» вказано, що поезія, яку ви почуєте на заході, обов’язково буде мати фідбек –  зворотній зв’язок. 

Ми запрошуємо активну аудиторію – мислячих слухачів, поціновувачів поетичного слова.

Що чекає на наших гостей? 

Зустріч з київською поетесою Надією Масліковою, чернігівським поетом Олексієм Масловим та поетом, який приїде до нас з Коломиї – Олександром Яворським.

У кожного з них буде час для презентації власної творчості та для відповіді на запитання з залу. 

Завдання аудиторії – не спати, не соромитися, активно співпрацювати. Теми запитань ми не обмежуємо – все, що не порушує законодавство України та етичні норми спілкування, дозволено. Ви можете проявити себе як жорсткого критика або як захопленого фаната. 

Щоб не заважати виступам поетів, ми приготували величезного крислатого капелюха, куди ви будете складати записки з побажаннями та запитаннями. Цей безцінний скарб по завершенню виступу куратор передасть поету. 

Сподіваємось на вашу активність, ініціативність та небайдужість!

Слідкуйте за нашими новинами – невдовзі на сайті НСПУ будуть опублікувані вірші наших героїв та інша цікава інформація про захід «Нова доба: Поезія з фідбеком».

 

Куратори:

Єлена Дорофієвська, прес-секретар НСПУ;

Богдана Гайворонська, секретар Кабінету молодого автора НСПУ.

 

Захід відбудеться за адресою: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 11

Національний музей літератури України

23 лютого о 15:00

Вхід до музею – за ціною вхідного квитка

 

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я