Філософія сакрального

0

У неділю, 20 січня, о 17:00 в Будинку письменника НСПУ на Банковій, 2 відбудеться презентація книги «Філософія сакрального» та зустріч з її автором Олександром Воронюком.

Воронюк Олександр Леонідович (1984 р.н.), кандидат філософських наук. У 2009 році захистив дисертацію на тему «Інтерпретація феномена нігілізму в філософських вченнях Макса Штірнера та Фрідріха Ніцше: компаративістський аналіз» Живе та працює в Житомирі.

Анотація до видання:

Атомізація та аномія, нігілізм й торжество цинічного розуму оголошуються світоглядними трендами (пост)сучасності. На протилежному полюсі перебувають ідеї відродження релігійності, приходу постсекулярної епохи, повернення традиційної системи цінностей, нового Середньовіччя, неоархаїки тощо.

Незважаючи на таку розбіжність, дані діагнози часто сходяться в одній суттєвій точці – фіксації особливої ситуації сучасної культури та думки. Вона, на мою думку, полягає в унікальній трансформації фундаментальної сфери соціокультурного буття та категорії думки – сакрального.

Захід для обраних. Для тих, хто здатний виокремлювати з потоку реальності речі, недосяжні звичайній людині. Для тих, хто бачить як загальне так і часткове.

Книга-артефакт відкриває для нас двері у розуміння культурних та соціальних явищ у світлі сакрального: тоталітаризм і сексуальність, насильство і жертовність. Суть речей відкривається для нас у новому вимірі.

Під час презентації відбудеться автограф-сесія Олександра Воронюка та безпосереднє спілкування з автором та видавцем.

Вхід вільний.

 

Видавець Марко Мельник

Прес-центр НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я