Із дужого кореня Івана Корсака

0

1 лютого о 17:00 год. видавництво «Ярославів Вал» спільно з Національним музеєм літератури України запрошують на вечір пам’яті Івана Корсака та презентацію книжки «Із кореня дужого.

Путівцями героїв історичних романів Івана Корсака» (збірка літературно-критичних статей).

У цьому виданні йдеться про героїв книжок відомого романіста Івана Корсака (1946–2017). Про героїв найвищої проби.

Вони повертаються у наш час з різних епох: воюють під Конотопом, як Юрій Немирич з Іваном Виговським; долають моря й безкраї степи, зневаживши всі небезпеки, як Григорій-Григір Орлик, задля прийдешнього своєї Батьківщини; духовно наснажують українських воїнів, як священик, генерал-хорунжий Павло Пащевський, проходячи з ними пішки тисячі кілометрів; тримають на тендітних жіночих плечах, як Ганна Барвінок українську справу; сягають глибин науки та творять красу, як брати Тимошенки; першими дають креслення  Панамського каналу, як Михайло Скибицький, чи трасу для польоту на місяць, як Олександр Шаргей; роблять визначний внесок у високі технології і стають співавторами атомної бомби, як Георгій Кістяківський; докладаючи надлюдських зусиль у неймовірно драматичній ситуації, власною долею боронять свій люд, як Тарас Бульба-Боровець чи Павло Шандрук.

Про те, як Іванові Корсаку вдалося це втілити у своїх творах, розмірковують наші неординарні сучасники.

Запрошені до участі:

— актори: Олексій БОГДАНОВИЧ, Наталя КОЛОМІЄЦЬ;

— письменники: Володимир ПАНЧЕНКО, Петро КРАЛЮК, Любов ГОЛОТА, Валерій ГУЖВА, Сергій КОЗАК, Сергій ГРАБАР, Павло ЩИРИЦЯ; 

— науковці: Павло ГРИЦЕНКО, Дмитро СТЕПОВИК, Микола ГРИГОРЧУК, Сидір КІРАЛЬ. 

— спеціальні гості: Микола БЕРНИК, Михайло ВАТУЛЯК, Віктор КОРСАК.

Ведучий: Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 11 (метро «Театральна»).

Вхід вільний і бажаний!

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я