Кирило Провоторов — учасник творчого вечора «Душа Луганщини співуча»

0

8 лютого о 15:00 в Будинку письменників НСПУ відбудеться творчий вечір, в якому візьметь участь письменники і митці Луганщини. Серед них — музикант Кирило Провоторов.

Провоторов Кирило Денисович народився 3 січня 2001 року в
м. Сєвєродонецьку Луганської області. У 2017 році заснував рок-групу MENTHOL, яка неодноразово виступала на міських заходах та в різних містах Луганської області. У 2017 році хлопці посіли призове місце на рок-фестивалі «Схід і Захід разом» у місті Лисичанську.

У травні 2018 року група опублікувала свій дебютний альбом «На двох», до складу якого увійшли п’ять пісень: «Картина», «Якщо не повернуся…», «ЗНО», «З першою зливою» і «На двох». За час свого існування, не дивлячись на юний вік учасників, група неодноразово з’являлася на екранах телевізорів, в прямих ефірах, а також на радіо.

Влітку 2019 року хлопці активно виступали в різних містах України. За три місяці MENTHOL встигли відіграти в двох київських рок-клубах «Теплий ламповий» і «Volume Club», виступили на всеукраїнському фестивалі «З країни в Україну» який проходив в Мукачеві, а також відіграли сольний концерт в рідному місті. 30-го серпня 2019 року гурт випустив свій перший кліп на сингл з майбутнього другого альбому «Безлад в голові».

Кирило є автором всіх пісень гурту (тексту і музики). Став фіналістом Міжнародного літературно-музичного фестивалю «Інтереальність». А з новою піснею «Війна» він посів перше місце у номінації авторська пісня на фестивалі «Ірпінський Парнас», який проводила Національна спілка письменників України в липні поточного року. Пісня «Війна» – погляд на сьогодення, моторошні спогади, невиліковні рани вразливої юнацької душі…

Його перемога на фестивалі – не лише особистий здобуток, а й піднесення іміджу Луганщини на всеукраїнському рівні.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я