Майстри слова: зустріч з Ірен Роздобудько

0

25 червня у приміщенні Національного музею літератури України відбудеться зустріч з Ірен Роздобудько — українською письменницею, ілюстраторкою та сценаристкою,  авторкою більше ніж 30 романів.

Модератор зустрічі — Микола Кравченко.

Ірен Роздобудько — лауреатка і переможець  «Коронації слова»,  фіналістка Шевченківської премії в номінації «Література», має відзнаку «Золотий письменник України» (2012).

Авторка ілюстрацій до книг Лариси Масенко, Елеонори Соловей, Леся Танюка. Свого часу написала дві збірки поезій російською мовою: «Штрих на черной клейонке» (Молодь, 1990), «Ангелы на проводах» (Світовид, 1994).

В одному з інтерв’ю Ірен Роздобудько зізналася, що колись зовсім не володіла українською мовою. Коли ж вивчила українську та почала писати романи — стала одним з найуспішніших та найтитулованіших авторів України.

Зустріч відбувається у рамках спільного проекту «Майстри слова», започаткованого Національною спілкою письменників України та Національним музеєм літератури України. Кожного місяця поціновувачі якісної літератури мають змогу зустрітися з відомими сучасними письменниками, які живуть в різних куточках України.

Спілкування відбувається у невимушеній та теплій атмосфері, глядачі можуть задавати питання, спілкуватися з письменницею, а після заходу – сфотографуватися з гостею і взяти у неї автограф. 

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/2081566155479205/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1560752904953976

Богдана Гайворонська,

секретар НСПУ по роботі з молоддю

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я