Міжнародний конкурс молодих

0
3370

Щовесни молоді письменники України та інших країн виборюють право стати лауреатами престижної Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара.

Засновниками премії є відомі німецькі меценати Тетяна Куштевська та Дітер Карренберг, а також Національна спілка письменників України. Голова Журі конкурсу – лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, заслужений журналіст України Петро Перебийніс.

Початок чергового конкурсу на здобуття премії оголошується у січні поточного року після опублікування інформації у пресі.

3-го квітня 2020 року, в день народження Олеся Гончара у Національній спілці письменників України в урочистій обстановці переможцям буде вручено дипломи лауреатів та грошову винагороду в умовних одиницях. На врученні будуть присутні дружина видатного класика Валентина Данилівна Гончар, голова НСПУ Михайло Сидоржевський, гості з Німеччини Тетяна Куштевська та Дітер Карренберг, які фінансують грошову частину відзнаки.

Премії присуджуються у таких номінаціях:
1 Проза – роман або повість.
2. Цикл оповідань чи новел.
3. Поезія.
4.Літературознавча праця, присвячена творчості Олеся Гончара.
5. Публіцистика.

Мова творів і праць – українська. Термін подання на конкурс – до 15 березня 2020 року. Вік учасників конкурсу – до тридцяти років.

Твори в електронній версії журі не розглядає. Книжки або роздруківки надсилаються разом з біографічною довідкою, домашньою та електронною адресами.

На конверті необхідно зазначати: «Оргкомітет премії імені Олеся Гончара. Кошарська Мар’яна Валентинівна. Бульвар Тараса Шевченка, 14. Інститут філології. Музей-кімната Олеся Гончара. Київ, 01601». Телефони оргкомітету: 050-870-79-43, 239-31-98.

П. Перебійніс, за інформацією газети «Літературна Україна»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я