«Пишіть вдома»: літературний конкурс для ветеранів АТО/ООС, членів їх сімей, волонтерів та молоді

0

Про Конкурс

Назва: «Пишіть вдома»

Літературний конкурс для ветеранів АТО/ООС, членів їх сімей, волонтерів та молоді

Мета:

Допомогти ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей, волонтерам та молоді справлятись зі складними умовами карантину та невизначеності

Задачі:

 • Навчити та стимулювати ветеранів АТО/ООС (членів їх сімей, волонтерів та молодь) та їх читачів боротися з викликами, пов’язаними із протидією COVID-19 та спонукати до дотримання карантину.
 • Навчити та стимулювати ветеранів АТО/ООС (членів їх сімей, волонтерів та молодь) до літературної творчості.
 • Створити збірку мемуарів ветеранів АТО/ООС (членів їх сімей, волонтерів та молоді) Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Донецької та Луганської областей.

Опис:

COVID-19 є новим викликом для українського суспільства та всього Світу. Але в Україні вже є люди, що мають успішний досвід боротьби з новими викликами — це ветерани АТО/ООС, члени їх сімей, волонтери тощо. Вони є джерелом невигаданих історій як взаємна підтримка та згуртованість рятували життя. Ці історії мають історичну та виховну цінність, але дотепер залишалися невідомими.
Під час карантину ми хочемо допомогти цим людям спробувати себе у літературі та розповісти реальні історії зі свого життя. Ми впевнені, що їх історії допоможуть боротися і з викликами COVID-19.

Аудиторія: ветерани АТО/ООС, волонтери, члени їх сімей та молодь.

Тема: COVID-19.

Мета: допомогти ветеранам АТО/ООС, їхнім сім’ям, волонтерам та молоді справлятись зі складними умовами карантину та невизначеності.

Географія: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Луганська області.

Роботи з інших областей приймаються та публікуються (без редагування) на сайті Конкурсу у розділі «Інше», але у Конкурсі участі не беруть. У Збірку робіт Конкурсу увійдуть лише окремі з них, відібрані Організаторами Конкурсу.

Строки: квітень-липень 2020 р.

Результати:

 • Надіслані роботи будуть відредаговані та (після узгодження з автором) опубліковані на сайті після чого посилання на ці публікації будуть поширені через соціальну мережу Facebook.
 • Після проведеного голосування будуть визначені Переможці Конкурсу (по кожній з п’яти областей у чотирьох номінаціях).
 • Переможці Конкурсу отримають Дипломи переможців.
 • Роботи, що брали участь у Конкурсі, увійдуть у Збірку робіт Конкурсу «Пишіть вдома-2020» (у форматі електронної книги)

Організатор: Громадська організація «Гуманітарний рух» (м. Дніпро)

Команда:

 • Керівник Проєкту — Юрій Смола, доброволець, волонтер
 • Головний Бухгалтер — Євген Небогатов, волонтер
 • Головний Редактор — Ігор Куліковський, доброволець, волонтер
 • Адміністратор Проєкту — Кіра Шаня, волонтер
 • Редактор (коректор) — Пісаревський Олександр, доброволець, волонтер

Грантонадавач:

Громадська організація «Ініціативний центр Сприяння Активності та Розвитку громадського почину «Єднання» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) за результатами конкурсу грантів «Конкурс грантів для протидії та полегшення наслідків коронавірусу (COVID-19) у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей»

Участь:

 • у якості автора – надіславши свою роботу на участь у Конкурсі;
 • у якості спонсора – фінансово;
 • у якості інформаційного спонсора – поширювати інформацію про нього на своїх ресурсах, поділитися контактами ветеранських та волонтерських організацій, що діють у таких областях як Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Луганська, контактами ЗМІ з цих областей тощо;
 • у якості читача – читати публікації Авторів, робити репости та брати участь у голосуванні.

Обіцяємо:

 • для авторів — автори матимуть змогу пройти безкоштовний вебінар зі сторітеллінгу. Ми безкоштовно відредагуємо та поширимо твори та вони гарантовано увійдуть у список голосування та у збірку Конкурсу. У разі перемоги у Конкурсі (по своїй області та у своїй номінації) Автор отримає Диплом переможця (та, можливо, пам’ятний подарунок);
 • для спонсорів — у разі згоди, подяка спонсору за участь буде згадуватися у публікаціях Конкурсу та у Збірці робіт Конкурсу;
 • для інформаційних спонсорів — у разі згоди, подяка інформаційному спонсору буде згадуватися у публікаціях Конкурсу та у Збірці робіт Конкурсу;
 • для читачів — цікаві історії, право обирати найкращих та можливість отримати Збірку робіт Конкурсу.


Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Інформація з сайту літконкурсу «Пишіть вдома»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я