Презентація книжок Михайла Слабошпицького

0

7 травня о 17:00 Національний музей літератури України та видавництво «Ярославів Вал» запрошують на презентація книжок Михайла Слабошпицького «Партитура на три голоси (Кисельови)» та збірки оповідань і казок для дітей «Рися, що жила на дереві».

«Партитура на три голоси…» – це духовні портрети трьох Кисельових: Володимира – автора знаменитої повісті «Дівчинка і птахоліт», перекладеної на різні мови світу, Леоніда – найкиївськішого поета, що дочасно згас у 22 роки та Сергія – автора багатьох резонансних журналістських розслідувань напередодні нашої Незалежності.

«Рися, що жила на дереві» – це своєрідна спроба відповісти на всі  дитячі «що» та «чому». Чи ви знаєте, що найкраще в світі? У цій книжці вам розкажуть, що ж найкраще в світі. Чи є у вас друзі серед собак, котів, лелек, бджіл та дерев? У цій книжці ви зустрінете найрозумніших папуг, найдопитливіше рибеня, найхоробрішого зайчика та бджіл, які розуміють хлопчикові накази… Та ще – ті таємниці, котрі живуть довкола нас…

До участі запрошені:  Дмитро ПАВЛИЧКО, Вадим СКУРАТІВСЬКИЙ, Микола ЖУЛИНСЬКИЙ, Володимир ПАНЧЕНКО, Павло ГРИЦЕНКО, Микола СУЛИМА, Павло ЩИРИЦЯ.

Вірші Леоніда Кисельова у виконанні: Лариси НЕДІН та Галини СТЕФАНОВОЇ.

Пісні на слова Леоніда Кисельова у виконанні: Ольги БОГОМОЛЕЦЬ.

Ведучий: Юрій ЩЕРБАК.

Місце зустрічі: вул. Б. Хмельницького, 11 (метро «Театральна»).

Вхід вільний.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я