Презентація нової книги видавництва Марка Мельника

0
959

Уже два роки Національна спілка письменників України співпрацює з Видавець Марко Мельник в рамках конкурсу «Гранослов», започаткувавши нову номінацію «Визвольна боротьба українців від часів козацтва до сьогодення».

Це видавництво засноване бійцем батальону АЗОВ Марком Мельником і спеціалізується на літературі, яка стосується національної свідомості та боротьби за державність. Тут видаються спогади ветеранів АТО, історичні твори про боротьбу українців за право на власну країну, книги, що стосуються теорії та філософії націоналізму як політичного і соціального явища, і ще багато цікавих видань. 

26 травня о 17:00 в Будинку письменників НСПУ (вул. Банкова, 2) відбудеться презентація однієї з новинок видавництва — книга Віктора Тимченко «Модерний націоналізм. Шлях до нового суспільства». Ця невелика книжка здатна спричинити тектонічні зсуви світогляду. Вона змусить по-новому усвідомити речі, про які, здавалось, нам і так все відомо. Це робить її унікальною.

У книзі автор відповідає на низку питань про ідеологію націоналізму та її сучасні прояви в Європі та світі. Розвінчуються найпоширеніші міфи, знаходять свої відповіді найпопулярніші питання про націоналізм як соціальне, політичне явище та як світогляд. Спектр тем, розкритих доступною мовою у даній книжці, стосується абсолютно різних сфер: від культури до фінансів. Розкриття цих тем відбувається з неупереджених позицій.

Віктор Тимченко – український журналіст, письменник, експерт з питань Східної Європи. Закінчив факультет журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, працював у різних друкованих виданнях та на радіо. У 90-тих переїхав до Німеччини. Працював на радіостанції «Німецька хвиля», власним кореспондентом у Німеччині українських газет «Голос України», «Київські відомості», «День». Видав у Берліні, Гамбургу та Мюнхені кілька книг політичної журналістики.

Запрошуємо!

Богдана Гайворонська,

секретар НСПУ по роботі з молоддю

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я