Розклад засідань студій, Творчих об’єднань та заходів КО НСПУ на жовтень-2019

0
774


2 жовтня (перша середа) Клуб бібліотекарів
11:00 Куратор Василь Фольварочний
Камінна зала

7 жовтня (перший понеділок) ТО Перекладачів
17:30 Куратор Сергій Борщевський
Камінна зала

8 жовтня (другий вівторок) Літературна студія
17:00 «Перехрестя»
Нижня зала Куратор Вікторія осташ

18:00 Зустріч з Вадимом Гройсманом (Ізраїль)
Модератор Дмитро Бураго

9 жовтня
18:00 Ювілейний вечір Володимира
Камінна зала Осипчука-Скороводи
Модератор Микола Жулинський

10 жовтня (другий четвер) ТО Гумористів
17:00 Куратор Гриць Гайовий
Нижня зала

17:00 Жіноче обєднання НСПУ ім.Анни Регіни
Камінна зала Театр з автографом.
Презентація поетичної збірки «еКОЛОгія
душі» Марини Препотенської.Співана поезія під гітару.
Куратор Антонія Цвід

11 жовтня Презентація поетів Міжнародної секції літератури Європейської академії наук,
17:00 Камінна зала мистецтв і літератури.
Модератор Дмитро Чистяк

15 жовтня (третій вівторок) ТО Критиків
17:00 Куратор Володимир Кузьменко
Нижня зала

16:00 Літературна вітальня
Камінна зала Куратор Тетяна Кудінова

17 жовтня ТО Драматургів
17:00 Куратор Василь Неволов
Камінна зала

18 жовтня Презентація книги поезій Юлії Бережко-Камінської «Невідворотне»
18:00
Камінна зала Модератор Ніна Шаварська

21 жовтня (третій понеділок) Літ. студія «Восход»
17:00 Куратор Василь Дробот
Нижня зала

17:00 Театр інтимної лірики.
Камінна зала Творчий вечір Любові Маслової.
Модератори Ніна Шаварська,Михайло Шевченко

22 жовтня (четвертий вівторок) ТО Прозаїків
17:00 Куратор Василь Трубай
Камінна зала

17:00 (четвертий вівторок) ТО Література для дітей
Нижня зала Куратор Ніна Вернигора

23 жовтня Ювілейний вечір Юрія Шилова
17:00 Модератор Зоя Ружин
Камінна зала

24 жовтня (четвертий четвер) ТО Публіцистів
17:00 Куратор Володимир Петрук
Камінна зала

25 жовтня (четверта п’ятниця) ТО Фантастів
18:00 Куратор Андрій Дмитрук
Нижня зала

18:00 Літературно –мистецьке обєднання
Камінна зала « Світлина»
Модератори Лариса Петрова, Світлана
Короненко

28 жовтня (четвертий понеділок) ТО Поетів
17:00 Куратор Станіслав Шевченко

18:00 — «Музика поетичноъ мови». Зустріч з Кукісом Христовсом (Греція). За участі Станіслава Шевченка, Марії Морозенко, Дмитра Бураго, Єлі Дорофієвської
Камінна зала

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я