Стартує фестиваль «Здорові вірші». Переможцю надрукують книгу!

0

Оновлена інформація

Ініціативна група «Etterna event agency» у співпраці з «Кабінетом молодого автора НСПУ» та видавництвом «Друкарський двір Олега Федорова» запрошує молодих поетів до участі у тематичному фестивалі «Здорові вірші».

Здоров’я – це один із визначальних критеріїв якості життя. Щоб почуватися повноцінною і насолоджуватися життям, людина має відчувати себе здоровою. Але бувають моменти, коли кожного з нас руйнує щось зовнішнє або внутрішнє. У кожного з нас є те, з чим ми боремося і що перемагаємо – іноді достатньо одноразової перемоги, інколи це перетворюється на багаторічну війну.

Фестиваль «Здорові вірші» – про боротьбу з тим, що нас руйнує. Він і про фізичне, і про духовне. Про боротьбу з хворобами, залежностями, душевними ранами, психологічними травмами та інколи – частинами своєї особистості. Про шлях прийняття себе та народження любові до себе, а після – через неї – до світу.

Тож кого ми шукаємо?

Фестиваль ставить собі за мету зібрати на одній сцені авторів, котрі працюють у різних жанрах, можливо, маловідомих широкому загалу, для яких поезія є стилем життя та невід’ємною складовою їхньої особистості.

Ми шукаємо авторів, що створюють якісні, живі, глибокі та унікальні твори.

Як стати учасником фестивалю «Здорові вірші»?

Все дуже просто – з 15 лютого до 15 березня потрібно за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1rTOK5KRLbNp1HLs4jFHdEM8VSL0Ef6l8MdSWXysNdSs/viewform?edit_requested=true заповнити гугл-форму та прикріпити до неї добірку з 5 віршів власного авторства у документі Microsoft Word, вказавши у назві прізвище та ім’я (псевдонім).

До розгляду членами журі приймаються виключно авторські твори українською та російською мовами, що відповідають тематиці фестивалю, орфографічно, пунктуаційно і технічно грамотні, які не містять закликів до насильства, сексизму, расової ненависті, не нав’язують у категоричній формі будь-які релігійні, соціальні та світоглядні позиції.

Не приймаються до участі твори на політичну тематику і ті, що містять ненормативну лексику і ті, які не відповідають заданій тематиці фестивалю.

Із 15 до 22 березня слідкуйте за оголошеннями на сторінках фестивалю у соціальних мережах – буде оприлюднено список фіналістів, запрошених на гала-концерт представити зі сцени 3–5 власних віршів.

А всіх учасників і тих, кого зацікавив фестиваль, чекаємо 11 квітня на гала-концерті в Будинку письменників НСПУ, де й відбудеться церемонія нагородження переможців та лауреатів. (Адреса: м. Київ, вул. Банкова, 2).

Головний приз фестивалю – видання власної поетичної збірки переможця видавництвом «Друкарський двір Олега Федорова»!

Про фестиваль читайте у соцмережах:

https://www.facebook.com/events/896962367417094/
https://www.instagram.com/etterna_ea/

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я