В ірпінському Парку Письменників відбудеться відкритий концерт проекту Творчий ковчег

0

Запрошуємо митців і глядачів долучитися до концерту під відкритим небом, який відбудеться 29 червня в рамках молодіжного мистецького проекту «Творчий ковчег». Локація – парк Письменників, який розташовано на території  будинку творчості «Ірпінь» (вул. Стельмаха, 20). 

«Творчий ковчег» існує більше двох років, щомісяця збираючи цікавих митців різних напрямків у Будинку письменників у Києві. У теплу пору року учасники приїздять до Ірпеня, щоби порадувати жителів міста своєю творчістю і дати їм можливість стати частиною проекту, взявши участь у читаннях на «вільному мікрофоні». 

В основній програмі присутні зможуть познайомитися з творчістю поеток  Вікторії Оліщук, Марини Дубовик, Анни Багряної (Болгарія),  Марини Чиянової, Валентини Швежикайте. Музичну частину представлять автори-виконавці Артур-Крук, Аліна Кріль, Богдана Гайворонська та гурт «Голос душі».

Після основної програми розпочнеться «вільний мікрофон», на якому будь-хто з присутніх зможе почитати свої вірші чи заспівати. Захід завершиться увечері навколо багаття де учасники та глядачі зможуть відвідати поетичного кулешу і поспілкуватися. 

Богдана Гайворонска,

секретар НСПУ по роботі з молоддю,

куратор Молодіжного мистецького проекту «Творчий ковчег»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я