В оновленому письменницькому парку відбудеться фестиваль української книги «Irpin Book Fest»

0

Наприкінці вересня у прикиївському місті Ірпінь стартує ІІ Всеукраїнський книжковий фестиваль «Irpin Book Fest-2017». У рамках трьохденного заходу відбудуться презентації нових книг, зустрічі читачів з письменниками та видавцями, будуть оголошені переможці конкурсу «Літературний Олімп». 

Новий книжковий проект покликаний донести до українського читача сучасну вітчизняну книгу, познайомити з творами відомих авторів, поспілкуватися з самими письменниками, дати можливість видавництвам представити свої новинки широкому загалу. Ще одна важлива місія фестивалю — відродження колишньої слави Будинку творчості письменників «Ірпінь» та відновлення іміджу міста Ірпінь як літературної столиці України. Захід проходить під патронатом міського голови Володимира Карплюка та Ірпінської міської ради.

Нагадаємо, що «Irpin Book Fest» завітає до міста вже вдруге. Під час першого фестивалю свою продукцію представили читачеві 17 видавництв і книжкових магазинів, більше ніж 30 авторів презентували свої новинки на книжковому ярмарку, шість письменників отримали премію «Літературний Олімп» за видатний внесок у розвиток української літератури. Загалом фестиваль налічував 187 учасників і близько 1500 відвідувачів. Організатори приділили багато уваги маленьким гостям фестивалю – діти отримали 20 нагород «Найкращий читач» та 200 подарунків від партнерів.

Основні фестивальні події відбудуться 29 вересня — 1 жовтня 2017 року на базі нового парку Будинку творчості письменників «Ірпінь». Однією з важливих акцій стане відкриття самого парку. 

Організатори закликають до співпраці письменників, видавців, книгорозповсюджувачів, менеджерів літературних проектів; митців різних напрямів, жанрів, стилів. У книжковому фестивалі й інших заходах проекту зможуть взяти участь народні майстри, художники, фотографи; дитячі центри розвитку та ресторації. Прийом заявок і бронювання виставкових модулів відбуватиметься з 26 серпня до 26 вересня 2017 року за телефонами 093-240-23-16 та 050-867-53-37.

Пропонуємо вам долучитись до наповнення програми книжкового фестивалю. Ми відкриті до ваших пропозицій щодо проведення презентаційних і творчих заходів за участі авторів, редакторів, видавців, ілюстраторів та інших фахівців, які створюють сучасну українську книгу. Обладнання для видавництв, накриття, меблі та необхідну апаратуру надає організатор.

Запрошуємо літераторів взяти участь у конкурсі «Літературний Олімп». Тема конкурсу – місто Ірпінь та Будинок творчості письменників «Ірпінь».

До участі в конкурсі допускаються всі автори без вікових та професійних обмежень. До розгляду журі приймаються роботи, в яких згадується або упізнається місто Ірпінь чи Будинок творчості письменників «Ірпінь». Твори приймаються в чотирьох номінаціях: «Поезія», «Есе», «Нариси про людей» та «Оповідання». 

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку і конкурсну роботу в оргкомітет за електронною поштою: osvita.rada@gmail.com. До листа потрібно прикріпити два файли – заявку та конкурсну роботу. У заявці вказати: П.І.Б. (повністю, як написано в паспорті), псевдонім (якщо є), дата народження, місто фактичного проживання, номінацію, назву твору, контактний телефон та електронну пошту. У документі з конкурсною роботою повинні бути вказане ім’я та прізвище автора, назва твору і текст самого твору. Назва файлу – прізвище учасника. 

Конкурсною роботою вважається один твір обраного жанру (вірш, оповідання, есе, нарис) розміром до п’яти сторінок формату А-4 для прози (кегль — 12, міжрядковий інтервал — 1) або не більше 80 рядків для поезії. Дозволяється надсилати твори, що вже публікувалися. До розгляду не приймаються уривки з великих творів (романів, повістей, поем). 

У темі листа необхідно зазначити: «Літературний Олімп» і обрану номінацію. Якщо номінацій декілька, надсилайте роботи окремими листами. Заявки та роботи на участь в конкурсі приймаються до 15 вересня 2017 року.

З пропозиціями та запитаннями звертайтеся до директора фестивалю «Irpin Book Fest» Дарини Катькало: 093-240-23-16, 050-867-53-37 або e-mail: IrpinBookFest@ukr.net

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я