Вечірні літературні зустрічі: Любов і Микола Лисенки!

0

3 травня (нд), о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» (https://www.facebook.com/profile.php?id=100022085139372) у рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить подружжя Лисенків!

Любов Лисенко (Марго Гейко) – поет, PhD, кандидат культурології, доцент кафедри мов Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (НМАУ), перекладач і викладач німецької та англійської мов, лінгвокультуролог, член Національної спілки письменників України та Міжнародного благодійного культурно-наукового родинного фонду ім. М. В. Лисенка.

Автор творчого циклу «Марґо Ґейко» у куртуазному літугрупуванні «Орден Маньєристів».

У поетичному доробку – дві збірки поезії та есе «AMARGO» і «Маргаритки для Майстра», цикл творів, опублікованих в альманахах сучасної української літератури, друкованих і електронних виданнях.

Лауреат міжнародних поетичних конкурсів. Співзасновник міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон».

Микола Лисенко – заслужений діяч мистецтв України, симфонічний диригент, композитор, автор мистецьких проєктів, праправнук і тезка основоположника української класичної музики М. В. Лисенка.

Микола Віталійович співпрацював із багатьма колективами, серед яких – Національний академічний симфонічний оркестр України, оркестр та хор Литовського радіо і телебачення, оркестр «Fames Project» студії звукозапису «Orchestral Music Recording» (Скоп’є, Північна Македонія) та багато інших.

Диригував оперні вистави у Харківському Національному театрі опери та балету ім. Лисенка, гастролював у Польщі, Голландії, Швейцарії, Німеччині, Канаді. Перебуваючи від 2005 до 2018 року на посаді художнього керівника Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України працював із такими визнаними світовими зірками, як Мішель Легран, Вікторія Лук’янець, Тар’я Турунен, Хосе Карерас, Родіон Щедрін, Едуард Артем’єв, Дмитро Хворостовський, Алессандро Сафіна.

Журналіст, теле- та радіоведучий, автор кількох авторських програм на українському радіо і телебаченні, зокрема – програми «Джерело мистецтв». Постійний член журі мистецької премії імені Миколи Лисенка та багатьох міжнародних музичних конкурсів.

Долучайтеся до прямого ефіру, зайшовши на сторінку Марго Гейко у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022085139372

Юлія Бережко-Камінська,  секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я