Вечірні літературні зустрічі: Олександр Козинець

0

Продовжуємо цикл «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ», які щодня знайомлять із новими літераторами України. У прямому ефірі у «Фейсбук» автори представляють власну творчість для всіх охочих до неї долучитися. Серед них є як уже відомі імена, так і ті, хто лише заявляє про себе, але робить це цікаво і талановито.
10 квітня о 21:00 виступить Олександр Козинець.

Письменник, автор поетичної тетралогії «Сезони днів» (2019); літературних проектів «Щоденник» (2010), «Щоденник. Re: make» (2012), «ПРОдайте їсти» (2011); співупорядник збірки поезій «Метро всередині нас» (2019).

Переможець літературного конкурсу імені Григора Тютюнника (2018), міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2018), «Молода КороНація» (номінація «Казка») (2019), володар спеціальної відзнаки конкурсу «Коронація слова» «Terra інклюзія» (2019).

Член журі Міжнародного проєкту «Поетично-музичний салон «Камертон».

Публікується в українських та зарубіжних літературних антологіях, альманахах, журналах, газетах. Вірші перекладені білоруською, болгарською та англійською мовами. Вірші автора також покладені на музику.

Але література – це поклик душі. За професією Олександр – викладач педагогічного університету, кандидат педагогічних наук, логопед. Працює в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова.

Крім того – музикант, співає в камерному хорі «Moravski».

Олександру 31 рік. Живе та працює в Києві.

Послухати Олександра у прямому ефірі можна буде, зайшовши 10 квітня о 21:00 на його персональну сторінку у «Фейсбуці». https://www.facebook.com/oleksandr.kozynets

Нагадуємо графік найближчих «Вечірніх літературних зустрічей»:

11 квітня (сб), 21:00 – Таня П’янкова, Василь Кузан (Ужгород)

12 квітня (нд), 21:00 – Юлія Бережко-Камінська (Буча, Київщина)

13 квітня (пн.), 20:00 – Наталія Писаренко (Київ)

14 квітня (вт), 21:00 – Денис Голубицький (Київ)

15 квітня (ср), 21:30 – Роман Коляда (Київ)

16 квітня (чт), 21:00 – Таміла Чупак (Кам’янка, Черкащина)

20 квітня (пн) – Оксана Стогній (Харків)

Юлія Бережко-Камінська,
секретар по роботі з молодими авторами НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я