Вечірні літературні зустрічі: у прямому ефірі виступить дует «Mist Area»

0

У неділю, 5 квітня, о 20:00 у рамках вечірніх літературних зустрічей онлайн, організованих «Кабінетом молодого автора НСПУ», слухаємо співану поезію українських авторів у виконанні Володимира Каверіна та Віталія Малишевського.

Програма вихідного дня цього разу буде дещо іншою, ніж це було упродовж усього тижня прямих включень. Уперше за час проведення вечорів «карантинного періоду» звучатимуть музичні твори! Їх виконає дует «Mist Area» у складі Володимира Каверіна та Віталя Малишевського.

Володимира Каверіна барди України знають дуже добре. Він – член журі багатьох фестивалів авторської пісні, які відбуваються в нашій країні. Звісно, й сам – лауреат різноманітних пісенних конкурсів і фестивалів, зокрема, Берлінського фестивалю авторської пісні 2005 і 2008 рр., пісенного фестивалю в Нідерландах (провінція Гелдерланд) у номінації «Ансамбль» – тріо «KAVERIN» (з дочками), Всеукраїнського фестивалю «Мі-Сі-СОЛЬ» 2015 р., володар Гран-прі на всеукраїнському фестивалі «Автограф». Володимир пише музику як на власну поезію, так і на твори сучасних українських авторів. Окрім того, захоплюється написанням прози.

Віталій Малишевський – лікар-педіатр, лауреат рок-фестивалів та організатор багатьох фестивалів інструментальної музики в Україні, широко відомий у вузьких колах гітарист. Про нього ємко і точно сказав відомий джазмен Олексій Коган: «Віталій – найкращий лікар серед гітаристів і найкращий гітарист серед лікарів».

Трансляція виступу дуету «Mist Area» відбуватиметься 5 квітня (нд), о 20:00.

Прямі включення відбуваються безпосередньо із власних сторінок письменників у «Фейсбуці». Графік зустрічей дуже щільний – щоденний!

Під час виступів звучить поезія, фрагменти прози і навіть авторська пісня. Кожен, хто долучається до перегляду, може поставити запитання автору і тут же отримати на нього відповідь. Знайти, де саме відбуватиметься виступ, дуже просто. Для цього достатньо зайти на сторінку автора у «Фейсбуці» в зазначений час за активним посиланням у нашому анонсі.

У випадку, якщо ви прогавили час виступу, можна переглянути його у записі. Під окремими анонсами на сайті НСПУ ми подаємо посилання на запис.

Нагадуємо графік найближчих вечірніх літературних зустрічей:

6 квітня (пн), 21:00 – Катерина Девдера (Вінниця, Київ)

7 квітня (вт), 21:00 – Тетяна Яровицина (Київ)

8 квітня (ср), 21:00 – Василь Чернявський (Ірпінь, Київщина)

9 квітня (чт), 21:00 – Олена Карпенко (США)

10 квітня (пт), 21:00 – Олександр Козинець (Київ)

11 квітня (сб), 21:00 – Таня П’янкова, Василь Кузан (Ужгород)

12 квітня (нд), 21:00 – Юлія Бережко-Камінська (Буча, Київщина)

Юлія Бережко-Камінська, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я