Вечірня літературна зустріч у прямому ефірі з Анною Ходко

0

1 травня о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у Фейсбуці в рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від кКабінету молодого автора НСПУ виступить поетка, прозаїк, дитячий автор Анна Ходко (Чикаго, США).

Анна Ходко народилася в Києві в 1984 р. Із дитинства захоплюється мистецтвом, поезією, музикою та всім прекрасним. Переконана, що мистецтво робить кращими як нас самих, так і наше життя. І, хоча вона частіше за все лишається на задвірках людської уваги, саме воно необхідне нам, людям, для виживання, переконана Анна.

Перші вірші та оповідання писала ще в школі. Студенткою третього курсу Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури почала роботу в Національному художньому музеї України. Там стала авторкою багатьох лекцій, екскурсій, навчальних програм і виставок для дітей і родин. Так назавжди і стала музейницею.

Після тривалої перерви 2017 р. знову повернулася до активної літературної творчості, почала публікувати свої роботи. Дуже любить писати для дітей. На її переконання, саме дитячий письменник має найбільш відповідально ставитися до кожної думки, втіленої у словах, і в той самий час бути абсолютно щирим у них. 

Її вірші для дітей публікувалися у журналах «Мамине сонечко», «Пізнайко», канадському часописі «Разом». Оповідання-казки для дітей — у журналах Мамине сонечко і Малюк Котя. Також вірші, вже дорослі, в альманасі «Душа автора» (весна-2018, літо-2018) та в альманасі «Ковток життя» (осінь 2018). Пишається співавторством у створенні дієкниги «Динаміка» до однойменного виставкового проекту у НХМУ.

У квітні 2018 року отримала третю премію в конкурсі «Світло у вікні», де представляла поезію.

Своїм найвагомішим досягненням вважає перемогу в літературному конкурсі «Корнейчуковська премія» 2018 року, коли її повість «Смарагдовий ґудзик» посіла перше місце.

Наразі готує дві книги до видання – «Казки нічного саду» та «Смарагдовий ґудзик, або Пригоди зненацька».

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Анна Ходко, зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/anna.perekhodko.7

Нагадуємо, «Вечірні літературні зустрічі» як проєкт на час карантину триває уже понад місяць. Для усіх охочих щодня виступають як молоді маловідомі автори, так і зрілі та впізнавані поети і прозаїки.

Юлія Бережко-Камінська,  секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я