Вже сьогодні: вечірня літературна зустріч з Тетяною Яровициною

0

Дні, навіть на карантині, у кожного минають у своїх клопотах і справах, але коли приходить вечір, уже другий тиждень поспіль молоді і талановиті письменники України виходять на зв’язок із кожним, хто готовий до цієї зустрічі, і в прямому ефірі у «Фейсбук» читають вірші, оповідання, есе, казки, розповідають про себе і відповідають на запитання глядачів.

Сьогодні, 7 квітня, зустрічаємося з киянкою Тетяною Яровициною.

Тетяна Яровицинанародилася (1979 р.н.)в місті  Києві. Наперекір літературним здібностям здобула технічну освіту й 17 років життя присвятила інженерії в енергетичній царині. Нині натхненно працює у бібліотечній сфері, яка нині переживає докорінну трансформацію та ламає суспільні стереотипи про «книгозбірні». Сучасні бібліотеки живі й «магнітять» людей.

Кохається в поезії, літературі. Щиро пишається своїми творчими побратимами, їхніми сутнісними здобутками. Чим може, допомагає. Уболіває за становлення української нації, рідної мови та культури. У життєписі  Facebook веде рубрику «До мовної скарбнички». З 2014 по 2019 рр. була співорганізатором літературно-просвітницьких проєктів, зокрема міжнародних – Народний мистецько-історичний фестиваль «Українські Передзвони», Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи». Нині більше часу приділяє саморозвитку та самовдосконаленню.

Лауреат і дипломант низки всеукраїнських фестивалів поезії та авторської пісні. Автор книжок «Контрасти» (2011), «Тендітна Сила» (2017) та «Я буду тінню твоєю, Світе!..» (2019), серія презентацій якої нещодавно відбулася у бібліотеках міста. Співавтор колективних збірок поезії, публікацій у часописах, автор текстів пісень.

Робить перші спроби у перекладацькій діяльності. Упродовж останніх чотирьох років разом зі своїми друзями здобула цікавий досвід перекладу оповідань для дітей «Рассказики о Мышонке» (автор В’ячеслав Купрієнко). У 2019 році результатом незабутньої спільної праці став вихід друком українськомовного видання «Мишасько і розгардіяш». Книжку рекомендовано Академією безжурних наук, дитячих питань та дрібничок!

Авторські сторінки: 
www.tenditnasyla.com.ua   

www.facebook.com/TenditnaSyla

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Тетяна Яровицина,  зайшовши на її сторінку у «Фейсбук».

Нагадуємо графік найближчих вечірніх літературних зустрічей:

8 квітня (ср), 21:00 – Василь Чернявський (Ірпінь, Київщина)

9 квітня (чт), 21:00 – Олена Карпенко (США)

10 квітня (пт), 21:00 – Олександр Козинець (Київ)

11 квітня (сб), 21:00 – Таня П’янкова, Василь Кузан (Ужгород)

12 квітня (нд), 21:00 – Юлія Бережко-Камінська (Буча, Київщина)

13 квітня (пн.), 20:00 – Наталія Писаренко (Київ)

14 квітня (вт), 21:00 – Денис Голубицький (Київ)

15 квітня (ср), 21:30 – Роман Коляда (Київ)

16 квітня (чт), 21:00 – Таміла Чупак (Кам’янка, Черкащина)

Юлія Бережко-Камінська, секретар по роботі з молодими авторами НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я