Затишна палуба «Творчого ковчегу» чекає на гостей

0

Вже вкотре в стінах Будинку письменників на Банковій відбуватиметься захід у рамках молодіжного мистецького проекту «Творчий ковчег». Кожної другої суботи місяця він збирає молодих митців різноманітних напрямків, які створюють синергетичні поєднання, часом несподівані та оригінальні.

Цей захід у форматі печворк готовий прийняти у свої обійми всіх, хто живе і дихає творчістю – від відомих і визнаних у всій Україні, до початківців, які вперше виходять на сцену. Тут співають пісні, читають вірші, танцюють, роблять презентації книг і видавництв, експонуються художні виставки. Тут панує невимушена атмосфера творчості. Тут будь-хто може прийти і попити чаю із митцем або прочитати свій вірш у вільний мікрофон.

Цього разу, 13 жовтня, «Творчий ковчег» уперше вітатиме на своїй палубі учасницю із закордону. У рамках проекту виступить Тетяна Матафонова – виконавиця білоруських романсів, що прибула до України з творчим візитом. Вона подарує нам старовинні романси та народні пісні щирою білоруською мовою, виконані у супроводі гітари.

Тетяна Матафонова – справжня патріотка Білорусі та зірка міжнародного масштабу, яка об’їздила півсвіту, славлячи рідну землю.

У цей день ви зможете познайомитися із надзвичайно цікавим благодійно-мистецьким проектом АРТРЕХАБ, заснованим київською художницею Зінаїдою Кубар. АРТРЕХАБ займається проведенням арт-реабілітаційних класів з ветеранами бойових дій на сході України, членами їх сімей, військовими волонтерами, вимушено переміщеними особами. Важливо те, що цей проект уперше демонструватиме свою роботу широкому загалу, а отже, «Творчий ковчег» стане його першим публічним майданчиком.

У виставці братимуть участь роботи, створені учасниками занять, що відбулися у реабілітаційних та військово-медичних центрах Київщини, а також у співпраці з благодійним фондом «Карітас-Київ». Акція приурочена до Дня захисника України.

Також ви зможете послухати прекрасні вірші та авторські музичні твори від молодих українських поетів і музикантів.

«Творчий ковчег» традиційно відкритий для всіх. Вхід на заходи безкоштовний, а по закінченню програми усі присутні можуть разом почаювати і познайомитися. Тут раді вітати не тільки митців, а і просто зацікавлених людей, які хочуть поринути у творчу атмосферу, поспілкуватися, просто побути в сакральному поетичному місці – Спілці письменників, яка «живе» у старовинному маєтку Лібермана.

Дата проведення: 13 жовтня, субота

Час: 14.00

Місце: Київ, вул. Банкова, 2

Організатор: Національна спілка письменників України

 

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я