«Життя як покута»: вечір до 70-ліття Василя Овсієнка

0

У кожної епохи є свої літописці. Одним із найяскравіших і найретельніших літописців українського дисидентського руху є політв’язень і дисидент, особливо небезпечний для радянської влади «злочинець-рецидивіст», а разом з тим – правозахисник, філолог і публіцист, невтомний відкривач «білих плям історії» Василь Овсієнко. 8 квітня Василю Овсієнку виповнюється 70 років.

З нагоди цієї дати Український інститут національної пам’яті національної пам’яті спільно з Видавництво «Кліо», науковим товариством імені Сергія Подолинського, Товариством політв’язнів і репресованих України та Музеєм шістдесятництва запрошують усіх на ювілейний вечір «Життя як покута», який відбудеться:

У заході візьмуть участь представники центральних органів влади, відомі історики, дисиденти, громадські активісти, серед яких Volodymyr Viatrovych, Вахтанг Кіпіані, Мирослав Маринович, Раїса Руденко, Євген Захаров, Олесь Шевченко та інші.

Також прозвучать пісні та віншування у виконанні фольклорного дитячого театру «Дай Боже», ансамблю української музики «Дніпро», Віталія Свирида, Олени Голуб, Taras Kompanichenko та Оксана Муха.

У фойє буде розгорнута виставка книг Василя Овсієнка і про нього.

Вхід вільний!

Інформація про подіюhttps://www.facebook.com/events/265589257660870/

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я