Кількість прочитаних книжок стане одним із обов’язкових показників ефективності для співробітників «Укроборонпрому»

0

У приміщенні ДК «Укроборонпром» відкрився стенд для буккросингу, і співробітники концерну тепер можуть долучитися до популярної традиції обміну книжками, а, крім того, кількість прочитаних книжок стане одним з обов’язкових показників ефективності для співробітників «Укроборонпрому» в 2021 році, заявив генеральний директор концерну Юрій Гусєв. Про це повідомляє interfax.com.ua.

«У концерні впроваджується система KPI — і саме читання книжок має стати одним із ключових показників ефективності для нас. Вірю, це допоможе нашій команді досягати більшого», — наводить слова Гусєва пресслужба «Укроборонпрому» в четвер.

Згідно з інформацією, стенд буккросингу вже наповнили відібраними радником голови «Укроборонпрому» Валерієм Пекарем книжками різних жанрів і видавництв.

«Ідея цього проєкту не в тому, що концерн просто купив цікаві книжки і їх можна взяти почитати, а в тому, що можна приносити свою вже прочитану літературу і брати натомість якусь нову. Пам’ятайте, той, хто читає книжки, керує тими, хто їх не читає, а лише дивиться телевізор», — зазначив Пекар.

У прес-службі концерну розповіли, що ініціатива викликала значний інтерес серед співробітників «Укроборонпрому». Деякі з них знайшли на стенді книжки, які давно хотіли прочитати, і розповіли про свої смаки.

Ідея буккросингу полягає в тому, що людина, прочитавши книжку, залишила її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб хтось інший зміг цю книжку знайти та прочитати. Той, у свою чергу, має повторити процес. У такий спосіб книжки «подорожують» від одного читача до іншого.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я