Кінофестиваль у Швеції шукає людину, яка добровільно сама пробуде тиждень на острові, переглядаючи кінопрем’єри

0

Як повідомляє hromadske.ua, Гетеборзький кінофестиваль запустив проєкт «Ізольоване кіно», в межах якого шукає добровольця, готового провести тиждень самому на маяку за переглядом кінопрем’єр. При цьому брати із собою ґаджети чи будь-кого забороняється.

Таким чином організатори вирішили максимально буквально осмислити ідею соціального дистанціювання, яка стала актуальною через пандемію коронавірусу, повідомляє пресслужба фестивалю.

Обраний доброволець має провести тиждень на острові-маяку Патер Ностер, яке називають «одним із найбільш вітряних, безлюдних і відкритих» у Швеції місць. На острів і з нього організатори обіцяють відвезти на човні.

Учасника «Ізольованого кіно» забезпечать їжею і зручним диваном для перегляду кіно. Серед інших умов участі в проєкті — необхідність вести відеощоденник, у якому «зможе брати участь і зовнішній світ», хоча як саме — не уточнюється.

Для участі в «Ізольованому кіно» потрібно подати заявку до 19 січня за цим посиланням. І якщо вас оберуть, то на Патер Ностері ви перебуватимете з 30 січня по 6 лютого включно.

Це не єдиний проєкт у межах Гетеборзького кінофестивалю, присвячений ізоляції в коронавірусну добу. Так, організатори планують організувати кінопокази для однієї людини на стадіоні «Скандинавіум», що вміщує понад 12 тисяч людей, і в кінотеатрі «Дракен», розрахованому на 707 відвідувачів.

Фото: Гетеборзький кінофестиваль. Острів-маяк Патер Ностер у Швеції, де можна буде добровільно провести цілий тиждень за переглядом кінопрем’єр Гетеборзького кінофестивалю.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я