Кремлівська пропаганда про Україну: італійське видавництво знайшло факти у шкільному підручнику

0

В італійському видавництві «Pearson» знайшли факти спотворення інформації про Україну в італійському шкільному підручнику з географії. Так, у книжці вказувалося, що в окупованому Росією Криму «відбувся референдум про приєднання до Росії».

Як інформує umoloda.kyiv.ua, про це повідомляє Посольство України в Італії у Фейсбуці.

Видавництво наголосило на готовності обговорювати з посольством України в Римі зміст підручників щодо української тематики.

У книжці вказувалося, що в тимчасово окупованому Росією Криму «відбувся референдум про приєднання до Росії».

«А також те, що Донецьк і Луганськ «стали автономними» через «етнічний спір українців і російської меншини» без згадок про агресію Росії. Там ідеться і про те, що в Україні дві офіційні мови», — українська і російська.

Тому посольство в Італії закликало всіх небайдужих українських батьків повідомляти посольству, видавництвам і власним школам про факти фальсифікації української історії чи будь-якої іншої інформації про Україну в шкільних підручниках. «Це сприятиме отриманню учнями італійських шкіл неупередженої інформації про нашу державу», – йдеться у пості.

Посольство України в Італії через виявленні факти спотворення інформації про Україну в підручнику з географії офіційно звернулося до міністерства освіти Італії, видавництва та автора підручника з проханням виправити відповідний текст.

У посольстві пояснили, що місцеві школи та вчителі самі визначають список підручників для різних класів у співпраці з батьківськими організаціями.

Нагадаємо, у лютому-березні 2014 року Росія провела спецоперацію з окупації Криму, інспірувала виступ сепаратистів у Луганській і Донецькій областях і пішла на пряме військове вторгнення.

Міжнародні організації визнали окупацію Криму незаконною й засудили дії Росії, а країни Заходу (ЄС, США, Японія) запровадили економічні антиросійські санкції.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я