«Невизначеність викликає у людей почуття гніву». Харукі Муракамі закликав політиків чесно говорити про коронавірус

0

Японський письменник Харукі Муракамі заявив, що політики повинні допомогти знизити суспільну невпевненість і страх із приводу коронавірусу і заручитися підтримкою людей, щиро розповідаючи про пандемію.У двогодинній радіопередачі напередодні Нового року Муракамі в прямому ефірі закликав політичних лідерів «відверто говорити з людьми», щоб уповільнити зростання кількості інфікування, передає AP.

Ці слова всесвітньо відомого японського письменника прозвучали через кілька годин після того, як столиця Японії оголосила про те, що в останній день 2020 року, 31 грудня, кількість нових щоденних випадків захворювання злетіла до рекордних 1337.

«Я думаю, що основна проблема з коронавірусом — це наше невизначене майбутнє, яке викликає у людей почуття страху, гніву і втечі від реальності, що, на мій погляд, є найбільшою небезпекою», — сказав Муракамі в розмові з Нобелівським лауреатом, фізіологом Шинья Яманака з Кіотського університету.

«Людям буде важко дотримуватися (антивірусних) заходів, коли політики не передають меседжі», — сказав письменник.

Автор популярних романів «Норвезький ліс», «Хроніки заводного птаха» запустив своє Радіо Муракамі з серпня 2018 року. Воно виходить кожні два місяці на Tokyo FM. У травні 2020 року він випустив заздалегідь записане вдома шоу, щоб підбадьорити людей під час надзвичайного стану через коронавірус у деяких частинах Японії, включаючи Токіо.

Джерело: nv.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я