У Чернівцях з’явився пам’ятник письменнику Ґреґору фон Реццорі

0

Як пише acc.cv, біля Наукової бібліотеки ЧНУ встановили пам’ятник письменнику, сценаристу та журналісту Ґреґору фон Реццорі. Про це повідомив Сергій Осачук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації.

 «Джентельмен фон Реццорі відтепер надихатиме кожного відвідувача нашої університетської бібліотеки! Професору Петрові Рихло і професору Володимиру Цісарику щира вдячність за такий жест пам’яті про великого Чернівчанина!», — йдеться у повідомленні.

Довідково: Ґреґор фон Реццорі народився 13 травня 1914 у Чернівцях. Навчався у Віденському та Берлінському університетах. Реццорі називав себе чоловіком, який снить за втраченою батьківщиною. І справді — Буковина супроводжувала його протягом всього життя: в Румунії, Італії, Німеччині, на Родосі, США. Майбутній письменник шукав себе в журналістиці, архітектурі, кіно. Нарешті прийшов у літературу. Він автор 20 книг. Найвідомішим твором Ґреґора фон Реццорі став роман «Смерть мого брата Авеля». У кінці життя Ґреґор фон Реццорі емігрував до Італії, де й помер у власному будинку.

Фото: Сергій Осачук

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я