У Києві презентували фільм про українських «кіборгів» «Трохи нижче неба»

0

29 січня у столичному Будинку кіно відбулася прем’єра документального фільму «Трохи нижче неба» про українських воїнів, які боролися за Донецький аеропорт, пише armyinform.com.ua.

Про це повідомив журналіст і письменник Руслан Горовий, який виступив режисером стрічки.

«Я дуже дякую кожному, хто витратив півтори години життя на похід у столичний будинок кіно і подивився «Трохи нижче неба». Я зміг хоч трошки віддати борг тим, хто виявився сильнішим. І за мене, і за життєві обставини, і, зрештою, за бетон летовища. Бережіть Україну. Не дайте «руському міру» прийти до вашої оселі. Бо наразі, пролітаючи над Донбасом, журавлі завжди плачуть», – зазначив він.

Продюсером та автором фільму є доброволець і військовий журналіст Михайло Ухман, який разом зі своїм бойовим побратимом Сергієм Коновалом понад рік їздив по Україні й записував інтерв’ю з тими, хто боровся проти російських окупантів.

В основу кінострічки ввійшли історії чотирьох воїнів 80-ї бригади Збройних Сил України, які загинули в січні 2015 року: Ігоря Римара, Володимира Труха, В’ячеслава Мельника та Івана Вітишина.

«Кіборги і розповідали про ці жахливі дні, як відбувалися жорстокі бої. Які були страшні та люті морози – 30 градусів. Розказували, як росіяни їх газом почали травити. Ці всі останні дні протистояння важкі. Згадують і моменти загибелі хлопців», – розповів співавтор фільму, доброволець Сергій Коновал.

Підготував Назар Волошин

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я