У Києві вшанували пам’ять жертв Голокосту

0
883

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту єврейська громада Києва разом із представниками влади, громадськості, дипломатичних місій в Україні провела у Києві церемонію вшанування пам’яті жертв Голокосту. Про це повідомляє ua.krymr.com.

Захід відбувся в Національному історично-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» біля монументу «Менора». Вдень було відкрито інсталяцію «Погляд у минуле» на проспекті Перемоги, біля Міністерства освіти і науки України.

Пам’ятник «Менора» (світильник) для вшанування вбитих нацистами євреїв, жителів Києва

27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найвідомішого гітлерівського концтабору смерті «Аушвіц-Біркенау» неподалік від польського міста Освенцима. У 2005 році резолюцією Генеральної асамблеї ООН, співавторами якої виступили 100 держав, у пам’ять про жертви нацистського терору під час Другої світової війни 27 січня встановлено Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.


В заході взяли участь представники влади, громадськості, дипломатичних місій в Україні

Чільна світлина: Інсталяція «Погляд у минуле» – це стилізоване дерево та необроблені камені-валуни, на яких розміщені світлини часів нацистської окупації Києва у 1941–1943 роках, зроблені німецьким військовим фотографом

Від пресслужби НСПУ. До нас звернулася пані Алевтина Млечко, представниця компанії «AU», із листом, цитата: «Наша команда сконструювала та виготовила інсталяцію «Погляд у минуле», яку було презентовано фондом «Бабин Яр» 27 січня на проспекті Перемоги. На сайті фонду «Бабин Яр» є матеріал, який підтверджує нашу участь у проекті.
Інсталяцію сконструювала та виготовила майстерня ТИ (AU) під керівництвом скульптора Романа Литвинаджерело.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я