У Маріуполі побудують храм на честь воїнів російсько-української війни

0

13 березня ГО «Військово-цивільна спілка “Бойове Братерство України”» на чолі з Павлом Жебрівським спільно з представниками Донецької єпархії ПЦУ заклали капсулу та початок будівництва Свято-Покровського храму Православної церкви України на честь воїнів російсько-української війни. Про це повідомляє armyinform.com.ua.

Захід відбувся за участю заступника командувача ООС генерал-майора Едуарда Москальова. Крім того, на загальній молитві були присутні учасники бойових дій, волонтери, правоохоронці, представники влади й громадськості Маріуполя та інших міст Донецької області.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, після чого вручили дітям загиблих захисників України медальйони «Батьківське серце» та подарунки.

— Це перший в Україні храм, який буде побудований на честь наших захисників, а також на честь перемоги. Наступний ми побудуємо у звільненому Луганську, потім Донецьку та Сімферополі. Ми — сильна нація, ми — козаки, і перемога буде за нами! — зазначив президент ГО «Військово-цивільна спілка “Бойове братерство України”».

— Сьогодні, напередодні Дня українського добровольця, ми робимо почесну справу — закладаємо цей храм в пам’ять про загиблих захисників України. І хоча ворог продовжує вбивати наших побратимів, вірю, ми переможемо в цій війні! — зазначив заступник командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов.

Наприкінці заходу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Об’єднаними Силами та ВЦС «Бойове братерство України», після чого почесні гості взяли участь в озелененні території храму, висадивши на його території дерева.

Оксана Іванець

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я