Алея видавців на Ірпінському Парнасі: видавець Марко Мельник

0

В «Алеі видавців» на фестивалі «Ірпінський Парнас» візьме участь видавець Марко Мельник, який преставить цікаві видавничі проекти. Нижче можетесь ознайомитись з ними детальніше.

Марко Юрійович Мельник. Позивний «Вирій». 1990 р.н., українець, безпартійний.

До 2014 року – заробітчанин у США та Польщі, голова студентського самоврядування, дрібний підприємець, активіст Майдану і сотник самооборони міста Жовті Води (Січеславщина).

2014 рік — військовий-доброволець, рядовий у складі розвідувально-диверсійного підрозділу батальйону «Азов». Військовий журналіст. Засновник і головний редактор першого фронтового часопису «Чорне Сонце». Автор аматорських документальних фільмів про війну на сході України «Маріуполь. Звільнення» та «Війна заради миру. Мир ціною війни».

2015 рік — водій реанімобіля евакуаційної групи медичної служби та за сумісництвом командир взводу військових журналістів у складі ідеологічної служби полку «Азов». Учасник Широкинської наступальної операції.

2016 рік — приватний видавець. Начальник відділу друкованих видань Цивільного корпусу «Азов». Засновник видавництва військових-добровольців та волонтерів «Орієнтир». Член історичного клубу «Холодний Яр», очолюваного видатним істориком та дослідником бойової слави українців Романом Ковалем.

2018 рік — засновник видавничого проекту Book Express.

Заступник президента історичного клубу «Холодний Яр» з питань видавничої діяльності та керівник новоствореного видавництва «Холодний Яр».

Проекти

Сервіс «Book Express». Проект розпочинав роботу під маркою «Власна книга» втілку 2017 року, а згодом зазнав ребрендингу і отримав назву «Book Express», яка чіткіше відображає його ідеологію.

Колектив проекту об’єднує редакторів, дизайнерів та поліграфістів, які ставлять собі за мету дати можливість будь-якій людині видати свій твір незалежно від думки літературних критиків чи допуску видавництв — творчість без жодних обмежень.

Наукова монографія чи збірка віршів, мемуари або цікаві думки з особистого щоденника — будь який твір отримує можливість стати книгою та показатись світові, а автор — увійти у літературний світ і стати письменником. Команда агенції супроводжує свої проекти та відкриває для них двері до літературних фестивалів та сотень книжкових крамниць.

bookexpress.com.ua

Видавництво «Холодний Яр».  Видавництво виникло на базі спільних книжкових проектів історика та президента історичного клубу «Холодний Яр» Романа Коваля та видавця Марка Мельника. У рамках такої співпраці вийшли книги «Подєбрадський полк Армії УНР», «Яків-Орел Гальчевський: боротьба та філософія боротьби», «Філософія сили» та «Сумщина в боротьбі». Фактично видавництво є частиною історичного клубу, проте формально і організаційно є окремою структурою.

Видавництво ставить собі на мету поширення якомога більшої кількості навмисне чи випадково прихованих сторінок Української історії та героїзацію видатних діячів України і вшанування їх подвигів.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я