IV Літературний фестиваль «ША» Шодуарівська Альтанка» продовжує прийом робіт

0

Організатори Всеукраїнського Літературного Фестивалю «Шодуарівська Альтанка» Ларіса Паламарчук та Вадим Жалюк запрошують на IV щорічний Фестиваль «ША», котрий пройде 28-29 березня 2020 року.

Мета та завдання літературного фестивалю «Шодуарівська альтанка» — відкриття та реалізація творчого потенціалу молоді в галузі літератури, музики, художнього та образотворчого мистецтва, фотографії, кінодокументалістики та інших напрямків культури та мистецтва. Офіційна мова Літературного фестивалю «Шодуарівська альтанка» — українська.

Тексти надсилати з 1 січня 2020 до 15 лютого 2020 року. Прохання відправляти двома файлами А 4, інтервал 1,5, 14 Times-Roman.

У першому файлі вказати відомості про себе: ПІБ. дата народження, звідки, потреба у поселенні (для іншомісцевих), телефон для зв’язку.

У другому — тексти.

Тексти не повинні бути надруковані до цього часу в різних виданнях.

Поезія – 5 віршів – загальний обсяг до 5 сторінок.

Проза (Конкурс одного оповідання) — обсяг до 2 сторінок.

Номінації прози:Фантастика, Соціальна проза, Історична, Реальний світ, ФентезіУмови:-

Молодша група: вік 10-15 років

Старша група — 15 — 45 років

Шорт-лист — 15 березня

Шодуарівська Альтанка: https://www.facebook.com/groups/1720362568236246/

Адреси для листів:

Проза sws_freude@ukr.net Вадим Жалюк

Поезія lnpl@meta.ua Ларіса Паламарчук

Місто Житомир

Локації: Житомирський обласний літературний музей — Київська 45, Житомирська обласна бібліотека для юнацтва — Михайла Грушевського,9

Підтримка фестивалю- Управління в справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської міської Ради, Родинний клуб «ЛА ДА», Житомирський обласний літературний музей, Житомирська обласна бібліотека для юнацтва.

В рамках фестивалю 29 березня 2020 року пройде турнір на премію «Літературна премія імені Л. Колганова». Засновники премії — поет Валентина Бендерська і Міжнародна гільдія письменників.

Інформація зі сторінки ША в мережі Фейсбук

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я